офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради „Про встановлення ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності”

31-12-2010

ПОВІДОМЛЕННЯ Про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради „Про встановлення  ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності"

         Відповідно до  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI „ Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та на виконання вимог п.12.3 статті 12, статті 267 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, розглянувши пропозиції Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Київської області Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта  „Про встановлення   ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності" , та аналізу регуляторного впливу  даного рішення.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта  можна ознайомитися  в  мережі Інтернет на офіційному  ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих  органів:  www.bc-rada.gov.ua  та у  Білоцерківській об'єднаній податковій інспекції   тел. 5-74-70 .

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування в друкованому та  електронному вигляді за адресою:  Білоцерківська об'єднана державна податкова інспекція, бульвар 50-річчя Перемоги, 12  кім. 103  з  9-00  до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).

 

 

Заступник міського голови                                                                          Г.В. Джегур                

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"