офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Оголошується прийом документів на здобуття Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування

12-08-2011

 

Метою присудження премії є сприяння соціальної активності молоді, широкому залученню її до суспільного життя і подальшого розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ролі в громадському житті міста, морального і матеріального заохочення її кращих представників за значний внесок у вирішення соціально значимих для міської громади питань до Дня місцевого самоврядування (7 грудня).

Премія присуджується особам, громадянам України - мешканцям м. Білої Церкви віком до 35 років, та молодіжним громадським організаціям, зареєстрованим або легалізованим в місті Біла Церква шляхом повідомлення в установленому порядку згідно чинного законодавства України, які активно сприяли процесам розвитку місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади м.Біла Церква.

Видатки на премію складають відповідно п’ятдесят і сто неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Премія присуджується за результатами попереднього року.

Повторно премія не присуджується.

ПОРЯДОК ПРИСУДЖЕННЯ ПРЕМІЇ

Клопотання про присудження премії подається громадськими організаціями та трудовими колективами до 20 вересня до відділу у справах сім'ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги,86 (конт. телефон 6-67-31, молодіжний відділ).

До клопотання додаються:

- відомості про досягнення особи, яка заслуговує на відзначення премією, або молодіжної громадської організації, що заслуговує на відзначення премією;

- особовий листок з обліку кадрів кандидата на здобуття премії або дані про молодіжну громадську організацію, що заслуговує на відзначення премією (рік заснування, копії свідоцтва про реєстрацію та статуту (положення), кількість фіксованих членів, реквізити, відомості про керівників, перелік реалізованих проектів за останній рік).

Відділ у справах сім'ї та молоді забезпечує необхідне інформування молоді міста, збір матеріалів, підготовку обґрунтованих пропозицій щодо кандидатів на здобуття Премії та подання їх на розгляд постійної комісії міської ради з питань культури, мов, духовності, молоді та спорту.

Постійна комісія міської ради з питань культури, мов, духовності, молоді та спорту забезпечує відбір кандидатів на здобуття премії, виносить на розгляд сесії міської ради проект рішення про присудження Премії до 01 листопада.

ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ

Диплом лауреата премії та її грошова частина вручаються кожному лауреату в урочистій обстановці напередодні Дня місцевого самоврядування міським головою або за його дорученням заступником міського голови, секретарем ради, головою постійної комісії міської ради з питань постійної комісії з питань культури, мов, духовності, молоді та спорту.

Виплати грошової частини премії її лауреатам здійснюються відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради відповідно до рішення Білоцерківської міської ради про присудження премії за рахунок загальних асигнувань відділу на молодіжні програми, затверджених на відповідні бюджетні періоди.

Для виплати грошової частини премії до відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради подається копія паспорта та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера лауреата премії або довідка банківської установи про розрахунковий рахунок молодіжної громадської організації.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"