офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Обласна щорічна акція «Молода людина року»

12-08-2011

 

З метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти області, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності, Київська обласна державна адміністрація спільно з Молодіжною громадською організацією «Студконцерт» започаткувала щорічну акцію «Молода людина року».

Умови проведення акції та участі в ній

В Акції беруть участь райдержадміністрації, міськвиконкоми (міст обласного значення), органи місцевого самоврядування, структурні підрозділи облдержадміністрації, заклади освіти, культури, охорони здоров'я, підприємства, установи, організації та об'єднання громадян, які щороку до 01 листопада подають анкету кандидата в певній номінації на участь у акції (в заході можуть брати участь громадяни України віком від 14 до 35 років, які проживають та працюють на території області) до управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (01196, м. Київ, пл. Л.Українки, 1) наступні документи:

- список кандидатів, поданих на присвоєння звання «Молода людина року, згідно з додатком 1 ;

- клопотання про присвоєння звання «Молода людина року» від підприємства, установи, організації, що висуває кандидата, згідно з додатком 2 ;

- реєстраційну картку кандидата згідно з додатком 3 ;

- характеристика на кандидата згідно з додатком 4 ;

- копію паспорта;- 2 фотокартки 3х4.

До зазначеного вище переліку документів можуть додаватися інші матеріали, які допоможуть розкрити досягнення кандидата та їх соціальну вагомість.

Володарем титулу «Молода людина року» стає переможець у відповідній номінації:

- «Студент року»;

- «Молодий соціальний працівник»;

- «Молодий вчитель року»;

- «Молодий медпрацівник року»;

- «Молодий правоохоронець року»;

- «Відкриття року в галузі спорту»;

- «Відкриття року в галузі культури та мистецтва»;

- «Молодий волонтер року»;

- «Молодіжний лідер року»;

- «Молодий юрист року»;

- «Подія року».

Критерієм визначення переможців акції є соціальна вагомість досягнень кандидатів у відповідній галузі протягом поточного року. При цьому можуть враховуватися досягнення кандидатів за попередні роки.

Звання «Молода людина року» є особистим, неперехідним та довічним.

Особа, якій звання «Молода людина року» вже було присвоєно в поточному році, на здобуття його повторно в тій же номінації не висувається.

Періодичність проведення акції – один раз на рік.

Нагородження переможців акції проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності на церемонії вшанування володарів титулу «Молода людина року».

Переможцям акції вручаються іменні дипломи, статуетки володарів титулу «Молода людина року», грошові премії та цінні подарунки.

Умови та підсумки проведення Акції публікуються у місцевих засобах масової інформації, розміщуються на офіційному веб-сайті Київської обласної державної адміністрації.

За додатковою інформацією звертатися до відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги,86, тел.6-67-31.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"