офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Протокол засідання круглого столу з питання обговорення проекту рішення «Про встановлення Правил торгівлі на ринках у м. Біла Церква»

12-08-2011

 01. 08. 2011 року                                                                             

Малий зал

Час: 1200

 

Присутні:

 Головуючий на засіданні круглого столу  - начальник відділу з питань  торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування - Довгаль Р.В.

 За секретаря засідання круглого столу - головний спеціаліст відділу з питань торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування-УстименкоІ.Р.

 

 

Запрошені : Керівники ринків:

                     Ринок «ГТВ»- Ястреб П.К.

                     ТОВ «Комфорт» - Семенишин О.П.

                     Торгівельний майданчик «Піщаний» - Лук'яненко О.А.

                     ПП «Маркет Ш-О-В» - Шаповал О.В.

                     ТОВ фірма «Готель- Київ» - Щурова О.Ю.

                     ВАТ «Білоцерківець» - Панченко С.С.

                     ТОВ ВБФ «Монолітбуд»- Матухно С.В.

                     ТОВ «Алекс К ЛТД» -Ковальов О.М.

                     Президент Ліга підприємців Білоцерківщини - Шилов І.П.

                     Член громадської ради - Красножон П.І.

                     Депутат міської ради - Дригало Л.Б.

                     Асоціація підприємців -  Яценко Л.С.

                     Голова постійної комісії з питань ефективного управління об'єктами    

                     комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування    

                     населення - Ямковий В.П.

                     Член постійної комісії з питань ефективного управління об'єктами    

                     комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування  

                     населення - Кошель І.С.

 

Порядок  денний:

1.Про встановлення Правил торгівлі на ринках у м. Біла Церква;

            2.Різне.

Слухали:

Устименко І.Р.- головний спеціаліст відділу з питань торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування, яка довела  до присутніх, що на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» було скликано засідання круглого столу, метою якого є обговорення проекту рішення «Про встановлення Правил торгівлі на ринках у м. Біла Церква» та зазначили, що в зв'язку із прийняттям нового Податкового кодексу України та з метою виконання  пункту 7  Доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 22.04.2011 року №73-1, необхідно переглянути та затвердити нову редакцію Правил торгівлі на ринках, визначивши в них види та розміри торгівельних місць для всіх категорій продавців. Правила торгівлі на ринках, розроблені на основі Наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26 лютого 2002 року № 57/188/105 (зі змінами та доповненнями).

 

Виступили: Шилов І.П., Семинишин О.П., Ковальов О.М., Дригало Л.Б., Кошель І.С., Матухно С.В.

 

Вирішили:    

1. Запросити на чергове засідання круглого столу представників Білоцерківської ОДПІ та управління Пенсійного фонду України в м. Біла Церква.       

            2. Внести зміни до пункту 2 Правил торгівлі на ринках, а саме - слова «акт уводу в експлуатацію» замінити на слова «готовність об'єкту до експлуатації».

            3.  Пункт 13  з правками в абзаці 4  викласти в слідуючій редакції:

«Розмір одного торговельного місця при торгівлі з прилавку дорівнює 1(одному) погонному метру, а при торгівлі з  транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках - 2 (двом) повним чи неповним квадратним метрам займаної площі.При продажу продукції (товарів) зі стаціонарних приміщень (магазинів тощо)- 5(п'ять) повних чи неповних квадратних метрів торговельного залу.»

        4. Внести зміни до пункту 14- а саме -« брати оплату з транспортних засобів відповідно   до вантажопід'ємності).

            5. Пункт 19 доповнити словами такого змісту «в різних зонах ринку».

            6. Внести зміни до пункту 21 а саме: речення «затверджених  наказом  Держстандарту України від і зареєстрованих у Мін'юсті України» замінити на  слова

 «у відповідному порядку».

            7. Пункт 28 доповнити словами такого змісту «спеціалізований транспортний засіб».

            8. Ознайомитись з Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів», щодо інформування громадян про наявність у харчових продуктах генетично модифікованих  організмів(ГМО).

            9. З пункту 33 перенести другий абзац в пункт 16.

     10.Пункт 16  з доповненнями в абзаці 3  викласти в такій редакції: « належним чином оформлену особисту медичну  книжку в разі продажу продовольчих товарів (для суб'єктів підприємницької діяльності ,окрім продавців плодоовочевою продукцією).»

           11. Керівникам ринків надати свої пропозиції для  розгляду та внесення їх в проект рішення «Про встановлення Правил торгівлі на ринках у м. Біла Церква» в до 10.08.2011р.

 

2.Слухали:

 Довгаль Р.В. - начальника відділу з питань торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування, яка доповіла присутнім про ситуацію, що склалась стосовно підприємців , що  торгують по вулиці Гоголя та вулиці Ярмарковій.

            Відбулося обговорення питання щодо можливості виділення керівниками  ринків додаткових  120 місць для торгівлі промисловою групою товарів та вивільнення від торгуючих вулицю Гоголя та вулицю Ярмаркову.

 

Виступили:

 Семенишин О.П., Матухно С.В., Шилов І.П., виступаючі у своїх виступах наголосили на тому, що таку кількість підприємців одразу розмістити на одному чи другому ринку  на даний час не має можливості.

Шилов І.П.- Президент Ліги підприємців Білоцерківщини  запропонував спільними зусиллями знайти шляхи вирішення даної проблеми,враховуючи те, що серед торгуючих на вулиці Гоголя та Ярмарковій більша частина- це підприємці, які багато років підряд здійснюють свою підприємницьку діяльність і сплачують податки.

Вирішили:

 

1.Доручити  заступнику міського голови  Джегуру Г.В. спільно з іншими заступниками міського голови відпрацювати шляхи поетапного вивільнення від торгуючих вулиць Гоголя та Ярмаркової, а також їх реконструкції до зустрічі «Євро-2012».

 

 

Головуючий  засідання круглого столу                                             Р.В.Довгаль

 

За секретаря                                                                                          І.Р.Устименко

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"