офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

18-08-2011

 

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»:

оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії сектора захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради на період відсутності основного працівника у зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або бакалавра, обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень сектора.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел. 5-22-42.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"