офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Про проведення Другого Всеукраїнського конкурсу на дотримання гендерної рівності роботодавцями України – « Рівні можливості: найкращий роботодавець 2011»

22-08-2011

 

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради інформує, що Міністерство України у справах сім”ї , молоді та спорту спільно з Проектом Європейського Союзу «Права жінок та дітей в України – комунікаційний компонент» з 30 червня по 9 листопада 2011 року проводять другий Всеукраїнський конкурс на дотримання гендерної рівності роботодавцями України – «Рівні можливості: найкращий роботодавець».

Конкурс проводиться під егідою та за активної підтримки Міністерства соціальної політики України, проекту Європейського Союзу/Міжнародної організації праці «Рівність чоловіків і жінок у світі праці».

Метою конкурсу є спонукання бізнес-компаній, що працюють в Україні, до запровадження в роботі гендерних підходів, забезпечення умов для поєднання сімейного та професійного життя, поширення найкращих європейських практик у галузі рівності чоловіків та жінок.

Для участі в конкурсі потрібно зареєстуватися з 30 червня по 9 листопада 2011 року на сайті www.rivnist.in.ua .

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до Катерини Ситникової – міжнародної експерти проекту ЄС, та/або Тетяни Пінської – регіональної менеджери проекту ЄС, за телефоном 044 278 33 76 або електронною поштою es@sitnikova.net та Tatiana@cwrights.com.ua.

Копії заявок на участь у конкурсі надсилати на електронну адресу управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації sim_koda@ukr.net, включно до 9 листопада 20011 року.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"