офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

15-09-2011

 

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань охорони праці управління економіки Білоцерківської міської ради на період відсутності основного працівника в зв’язку з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі або в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або загальний стаж роботи у державній службі або органах місцевого самоврядування за фахом не менше 5 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 7 років, добре обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділу.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел. 5-40-03.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"