офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Діти й місцеве самоврядування

13-10-2011

Діти й місцеве самоврядування

 11 жовтня у Державному ліцеї м. Білої Церкви у рамках політичниї ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії «Європейський тиждень місцевої демократії» відбулася конференція за темою «Моделі місцевого самоврядування та перспективи їх розвитку». У конференції взяли участь учні 31 та 32 груп ліцею, заступник міського голови Антонюк М.А..

Перед проведеним заходом була поставлена така мета :

▪   ознайомитись з історією розвитку моделей місцевого самоврядування;

▪   розкрити основні принципи, завдання та функції місцевого самоврядування;

▪   залучати молодь до справ місцевого самоврядування та сприяти усвідомленню нею європейського вектора розвитку нашої країни.

На конференції висвітлювались проблеми:

▪ розвиток моделей політичних систем України;

▪ політичні моделі місцевого самоврядування;

▪ загальні принципи місцевого самоврядування.

З вступним словом про Європейську хартію місцевого самоврядування, яка була підписана державами-членами Ради Європи у 15 жовтня 1985 року, звернувся до учасників конференції вчитель правознавства, директор ліцею Яременко М.Г.

З доповідями з основних питань виступали учениці 32 групи Наталія Костенко, Анна Колотницька, Глорія Лало, які глибоко та всебічно розкрили питання і проблеми місцевого самоврядування, попередньо опрацювавши теоретичні основи та документально-джерельну базу функціонування місцевого самоврядування.

Але вінцем конференції був виступ Миколи Анатолійовича Антонюка, який глибоко розкрив тему «Сфера компетенції та повноваження місцевого самоврядування», яскраво ілюструючи її прикладами з власного досвіду.

Висвітливши всі питання та підбивши підсумки, заступник міського голови залишив на згадку про участь у конференції подарунок - книгу «Місто Біла Церква: Історія самоврядування та символіки», що вдало доповнить фонд наукових і популярних джерел, якими багата ліцейська бібліотека.

 

Наталя Ілляшенко, учениця 32 групи ліцею

 

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"