офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

ЗВІТ ПРО ПЕРІОДИЧНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА „Про затвердження положення „Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу та району розташування з метою використання залуч

19-10-2011

 

1.      Вид та назва регуляторного акта

Рішення 31 сесії  IV скликання Білоцерківської міської ради №405 від 23 грудня 2005 року „Про затвердження положення „Про порядок визначення розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу та району розташування з метою використання залучених коштів для організації благоустрою території міста"

 

2.      Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Комунальна установа Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква»

 

3.      Цілі прийняття акта

         Визначення базових тарифів для обрахування розміру плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу та залучення позабюджетних коштів на організацію благоустрою міста.

 

4.      Строк виконання заходів з відстеження результативності

З 13.09.2011р. по 13.10.2011р.

 

5.      Тип відстеження

Періодичне відстеження

 

6.      Метод одержання результатів відстеження результативності

Для проведення періодичного відстеження використовуються статистичні дані УЖКГ, аналіз бухгалтерської звітності КУ БМР «Інспекції з благоустрою м. Біла Церква», дані Білоцерківської ОДПІ, щодо надходжень до місцевого бюджету.

 

7.      Дані та припущення, на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних

         Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність є дані бухгалтерської звітності УЖКГ та підприємства КУ БМР „Інспекція з благоустрою м. Біла Церква"

 

   8.  Кількісні та якісні значення показників результативності:

 

№п/п

 

Показники

Од.

виміру

2009 рік

2010

рік

І пів.

2010р.

І пів.

2011р.

1

Розмір надходжень на рахунок УЖКГ для виконання конкретних заходів, передбачених затвердженою програмою комплексного благоустрою території та об'єктів міської інфраструктури міста.

тис.

грн.

800,9,2

860,1

360,7

459,0

2

Кількість розповсюджувачів зовнішньої реклами, на яких поширюється дія акту.

один.

80

80

90

100

 

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновків та рекомендацій).

 

Дане рішення забезпечує досягнення цілей прийняття даного регуляторного акта

-         здійснює покращення благоустрою території м. Біла Церква без збільшення витрат з місцевого бюджету за рахунок надходжень на рахунок УЖКГ плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу, визначеної на підставі базових тарифів та коригуючих коефіцієнтів, затверджених у разі прийняття даного регуляторного акта

-         стимулює умови для стимулювання потужних рекламодавців розташовувати рекламу в місті шляхом обмеження додаткового фінансового навантаження на них, прозорості визначення розміру плати.

Дію даного регуляторного акта потрібно продовжити. У І півріччі 2012року можливі внесення змін та доповнень до даного регуляторного акта, після перегляду коригуючих коефіцієнтів.

 

Міський голова                                                                                                      В.П.Савчук    

 

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"