офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про внесення доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 178 від 26.04. 2011 року "Про тарифи на житлово-комунальні послуги"»

26-10-2011

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на виконання ст.7, ст.31 Закону України «Про житлово - комунальні послуги», Закону України «Про державний бюджет України на 2011 рік», Закону України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово – комунального господарства на 2009 – 2014 роки» Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про внесення доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради № 178 від 26.04. 2011 року «Про тарифи на житлово-комунальні послуги»».

Метою даного проекту рішення є встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для переданих у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква, та прийнятих на баланс комунальним підприємством Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційною конторою №2 1-ї черги будівництва (116 квартирний житловий будинок) 232 квартирного житлового будинку для малосімейних з прибудованим магазином продовольчих товарів по вул. Калініна,4; частини гуртожитку (4 та 5 поверхи) за адресою вул.Шолом – Алейхема,82 у м.Біла Церква.

З проектом рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб - сайті міської ради та її виконавчих органів: bc-rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акту Управління житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради тел.(04563) 5-33-86.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год., крім суботи та неділі, на адресу: 09117 Україна, м. Біла Церква, вул.Шолом-Алейхема, 31, Управління житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради, кабінет №3, тел.(04563) 5-33-86.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"