офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Комісія по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С.Вінграновського повідомляє

03-11-2011

 

На здобуття міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського в 2011 році висунуто наступних кандидатів:

1. Соловйова Руслана Анатолійовича, молодого поета, композитора, музиканта, - за вагомі творчі здобутки, професійну майстерність та активну участь у культурно-мистецькому і громадянському житті міста Біла Церква (кандидатура висунута відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради);

2. Тетерук Олену Анатоліївну, артистку драми Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, - за професіоналізм, високий рівень виконавської майстерності та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва міста Біла Церква (кандидатура висунута трудовим колективом Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського).

Запрошуємо громадськість, творчі та трудові колективи міста взяти участь в обговоренні висунутих кандидатів.

Пропозиції надсилати до 05 грудня 2011 року у відділ у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги, 86. Контактний телефон 6-67-31.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"