офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради “Про нову редакцію додатку до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24.03.2009 р. № 138

16-11-2011

 

"Про надання пільг та встановлення плати за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах" 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту» та з метою активізації участі батьків, покращення рівня, створення конкурентного середовища та впровадження принципу змагальності у здобутті початкової мистецької освіти та допомоги соціально незахищеним сім’ям у навчанні дітей в школах естетичного виховання виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта “Про нову редакцію додатку до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 24.03.2009 р. № 138 “Про надання пільг та встановлення плати за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах” . Проект регуляторного акта передбачає встановлення розміру плати за навчання та надання пільг по сплаті за навчання в міських початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та у відділі культури і туризму Білоцерківської міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником проекту за адресою: 09117 м. Біла Церква, вул. Гординського 36, 2 поверх, відділ культури і туризму, телефон/факс 5-40-65 з 9-00 до 18-00 щодня (крім суботи та неділі).

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"