офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Актуально

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради „Про встановлення фіксованої ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців”

07-12-2011

 

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статті 7, статті 10, пункту 12.3 статті 12 „Податкового Кодексу України” від 02.12.2010р. №2755-У1 та Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” № 4014-VI від 04.11.2011 року Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту „Про встановлення фіксованої ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців” .

Метою данного рішення є встановлення фіксованої ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців залежно від видів господарської діяльності, наявності найманої праці та обсягу доходів у відсотках (фіксованої ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового(звітного) року.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного акту можна ознайомитися на Веб-сайті м.Біла Церква: www.bc-rada.gov.ua , та у розробника проекту регуляторного акта Білоцерківської ОДПІ, тел.(04563) 5-74-70.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 годин, крім суботи та неділі, на адресу : бульвар 50 років Перемоги, буд.12, м.Біла Церква, Київська область, 09117, Україна, кабінет № 103, тел.(04563)

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"