офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Анонси

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

20-04-2010

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника з експлуатації житла управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, мають стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років, вміють працювати з комп’ютерною технікою, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

За довідками звертатись за тел..5-33-86.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"