офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Анонси

Про підтримку проведення трудових вахт

06-08-2010

 

Шановні керівники підприємств міста Біла Церква!

На шахтах України триває трудова вахта прохідницьких і вуглевидобувних бригад, присвячена професійному святу – Дню шахтаря та 75-ій річниці стаханівського руху. Олексій Стаханов в далекому 1935 році встановив рекорд з видобутку вугілля (було видобуто 102 тонни при нормі сім тонн), що стало початком стаханівського руху в галузі.

Згідно з листом - зверненням голови Луганської обласної державної адміністрації від 16.07.2010 року щодо 75-річчя стахановського руху (від 31.08.1935 року) і офіційного старту трудової вахти в підтримку ювілейної дати на вугледобувних підприємствах Луганської і Донецької областей з 14 червня 2010 року Головне управління промисловості, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації звертається за підтримкою і сприянням з проведення зазначених трудових вахт на провідних підприємствах нашого міста.

Дострокове виконання завдань, забезпечення збільшення обсягів випуску продукції підприємств міста, підвищення продуктивності праці, зміцнення трудової дисципліни, поліпшення якості продукції, забезпечення ритмічної та безпечної роботи повинно бути головним завданням трудових колективів наших підприємств.

Для підприємств нашого міста працювати по-стаханівськи повинно стати доброю традицією.

Пропонуємо підтримати ініціативу щодо відзначення 75-ої річниці стаханівського руху!!!

Заступник міського голови Г.В. Джегур

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"