офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Новини та оголошення  / Анонси

«Благодійник року – 2010»

09-11-2010

 

З метою сприяння благодійництва в Україні оголошено Національний конкурс «Благодійник року - 2010». Розвиток благодійництва є справою важливою та шляхетною. Сьогодні вже ніхто не має сумнівів в тому, що доброчинна діяльність формує не лише соціальний капітал і духовність, але й певні економічні важелі розвитку суспільства.

Мета Національного конкурсу "Благодійник року" – сприяти розвитку благодійництва в Україні та його популяризація через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Переможці конкурсу будуть відзначені у 13 номінаціях серед представників великого, середнього та малого бізнесу, фізичних осіб, благодійних фондів, ініціативних груп тощо.

Церемонія нагородження відбудеться у День Благодійника, який відзначатиметься в Україні у другу неділю грудня 2010 року. Відкритість та прозорість конкурсу забезпечує Наглядова рада, до складу якої увійшли Богдан Ступка, Олег Скрипка, Марія Бурмака, Андрій Куликов, Стелла Захарова, Іван Малкович та Оксана Забужко.

Реєстрація заявок триває до 20 листопада 2010 року.

Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі можна отримати за телефоном: (044) 481 – 09 – 49 та на сайті: www.blagodijnyk.org.ua.

Назад

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"