офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Управління та відділи  / Управління містобудування та архітектури

Управління містобудування та архітектури

Адреса: 09117 м. Біла Церква, Київської області, бульвар 50-річчя Перемоги, 75

Телефони: (04463)

приймальна 5-10-45

заступник начальника управління 5-55-10

начальник відділу планування та забудови міста 5-12-64

начальник відділу дизайну міського середовища, головний художник міста 5-16-02

юристконсульт 5-59-18

головний бухгалтер 5-13-18

Комунальне підприємство "Архітектурно-планувальне бюро" 39-07-40

Телефакс: (04463) 5-10-45

Розпорядок роботи:

Початок роботи – 9.00;

кінець робочого дня – 1800, в п’ятницю – 17.00;

обідня перерва – з 13.00 до 14.00;

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН працівниками управління містобудування та архітектури

КРЕВСЬКИЙ Геннадій Франкович начальник управління

понеділок 14.30 – 17.00

з питань впорядкування документації індивідуальних забудовників

середа 10.00-13.00

замовників, представників підприємств, організацій та установ міста – суб’єктів містобудування з питань, що належать до компетенції управління

ГОЛУБ Олександр Володимирович заступник начальника Управління

понеділок 14.30 – 17.00

з питань впорядкування документації індивідуальних забудовників

вівторок 14.30 – 18.00, четвер 9.30 - 13.00

по особистих питаннях суб’єктів містобудування з питань, що належать до компетенції управління, в т. ч. з питань прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту

ГОЛУБ Олександр Михайлович начальник відділу планування та забудови міста

понеділок 14.30 - 17.00, п'ятниця 10.00 – 13.00

розгляд заяв та пропозицій по плануванню та забудові міста, з питань підготовки висновків про погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок суб’єктів містобудування

ДЕРКАЧ Тетяна Анатоліївна начальник відділу дизайну міського середовища, головний художник міста

вівторок 14.30-17.00

розгляд та погодження проектної документації по розміщенню малих архітектурних форм, зовнішньої реклами, художнього оформлення, оздоблення фасадів, озеленення і благоустрою міста;

четвер 9.30-13.00

розгляд заяв та пропозицій по питаннях, пов’язаних з благоустроєм територій, оздобленню фасадів споруд, переведенню житлових приміщень в нежитлові, прибудовами до власних квартир на перших поверхах багатоквартирних житлових будинків, розміщенням об’єктів малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності та зовнішньої реклами

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

Виписка з "Положення про Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради", затвердженого рішенням 31 сесії Білоцерківської міської ради п’ятого скликання від 27 березня 2008 року №705

Основні завдання Управління:

1.1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території м. Біла Церква.

1.2. Проведення аналізу стану містобудування на території міста, організація розроблення, забезпечення затвердження в установленому порядку генерального плану міста та іншої містобудівної документації.

1.3. Здійснення координації діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови міста, поліпшення їх архітектурного вигляду.

1.4. Забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних та місцевих правил забудови, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за її реалізацією.

1.5. Організація в межах своїх повноважень реставрації та використання пам'яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів. Управління відповідно до покладених на нього завдань здійснює такі види робіт:

1.6. Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Білоцерківської міської ради пропозиції з цих питань.

1.7. Готує пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста та проектів місцевого бюджету і подає їх на розгляд до міської ради.

1.8. Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішенні питань соціально-економічного розвитку міста.

1.9. Розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, розробляє та подає до міської ради висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.

1.10. Розглядає пропозиції щодо встановлення та зміни міської межі, готує висновки щодо її затвердження в установленому законодавством порядку.

1.11. Розробляє місцеві правила забудови та подає їх до міської ради для подальшого затвердження в установленому законодавством порядку.

1.12. Організовує розроблення містобудівної документації і проведення її експертизи.

1.13. Здійснює попередній розгляд містобудівної документації міста і готує висновки щодо її затвердження.

1.14. Забезпечує в межах своїх повноважень контроль за реставрацією та використанням пам'яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.

1.15. Надає замовникам архітектурно-планувальні завдання, інші вихідні дані на проектування об'єктів архітектури для нового будівництва, розширення, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, благоустрою територій, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, готує дозволи на проведення цих робіт.

1.16. Розглядає і погоджує проекти конкретних об'єктів архітектури та надає замовникам висновки щодо їх затвердження.

1.17. Організовує розробку і контролює реалізацію плану художньо-декоративного та святкового оформлення міста.

1.18. Розглядає пропозиції та подає до виконавчого комітету міської ради висновки щодо розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності та видає дозволи на їх розміщення у порядку, що регламентується Типовими правилами розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.

1.19. Погоджує дизайн елементів зовнішньої реклами та розміщення інформаційних вивісок. Розглядає пропозиції та подає до виконавчого комітету міської ради висновки щодо розміщення засобів зовнішньої реклами та видає дозволи на їх розміщення у порядку, що регламентується Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами.

1.20. Погоджує у межах своєї компетенції проекти розміщення та архітектурні рішення об'єктів благоустрою допоміжного або декоративного призначення, монументального і монументально-декоративного мистецтва, які використовуються для організації простору і доповнюють композиції будинків та комплексів.

1.21. Погоджує у межах своєї компетенції проекти переобладнання і перепланування жилих і підсобних приміщень, балконів і лоджій власниками квартир, наймачами і орендарями у багатоквартирних та індивідуальних житлових будинках, розробляє та подає до міської ради висновки з цих питань.

1.22. Організовує та контролює роботи з підготовки вихідних даних на проектування будівництва і реконструкції індивідуальних житлових будинків і господарських будівель, погоджує проекти забудови і благоустрою земельних ділянок, житлових будинків, господарських будівель, розробляє та подає до міської ради висновки з цих питань.

1.23. Організовує створення державної комісії на прийняття в експлуатацію об'єктів житлово-цивільного і комунального будівництва на території міста, а також в прийманні в експлуатацію промислових об'єктів, магістральних інженерних комунікацій і об'єктів транспортного будівництва, стосовно відповідності їх містобудівним і архітектурним вимогам.

1.24. Бере участь у підготовці пропозицій щодо віднесення територій та об'єктів до природно-заповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення, визначення інших територій, що підлягають особливій охороні.

1.25. Координує виконання на території міста науково-дослідних і проектно-вишукувальних робіт у сфері містобудування.

1.26. Організовує створення та оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об'єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив'язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань; проведення розмічувальних робіт (крім встановлення меж земельних ділянок в натурі), винесення в натуру осей будівель, споруд і ліній інженерних комунікацій, червоних ліній вулиць, доріг; здійснює систематизацію зазначених матеріалів, надає дозвіл на проведення інженерних вишукувань для будівництва.

1.27. Організовує ведення містобудівного кадастру міста, забезпечує з цією метою проведення виконавчих зйомок для збудованих будинків, споруд та інженерних комунікацій, поповнення топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.

1.28. Бере участь у здійсненні державного контролю за використанням земель, визначених для містобудівних потреб, проведенні грошової оцінки земель міста.

1.29. Вносить відповідним органам пропозиції щодо прийняття згідно із законодавством рішень стосовно самовільно збудованих будинків та споруд.

1.30. Створює і веде архів містобудівної документації, а також матеріалів містобудівного кадастру.

1.31. Організовує проведення в установленому порядку архітектурних та містобудівних конкурсів в м. Біла Церква.

1.32. За дорученням міської ради розглядає інвестиційні містобудівні програми, бізнес-плани розвитку окремих підприємств і територій, готує висновки з цих питань для міської ради.

1.33. Сприяє впровадженню у проектах об'єктів архітектури прогресивних архітектурно-планувальних, конструктивних та інженерно-технічних рішень, що забезпечують ресурсозбереження, здійснення структурної перебудови і переорієнтації виробничої будівельної бази на спорудження житла з використанням ресурсоощадних технологій та конструкцій, місцевих будівельних матеріалів.

1.34. Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

1.35. Інформує населення через засоби масової інформації про містобудівні програми розвитку міста, розміщення найважливіших об'єктів архітектури, організовує громадське обговорення із зазначених питань.

1.36. Координує в межах своєї компетенції діяльність підприємств, установ та організацій, які виконують роботи з підготовки і комплектування вихідних даних на проектування, надають інші послуги у сфері містобудування та архітектури.

1.37. Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції, та вживає відповідні заходи.

Виконує інші функції відповідно до законодавства.

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"