офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Золотий фонд міста
Золотий фонд міста 2008 рік

Місто Біла Церква славиться великою кількістю видатних людей. За їх особистий внесок та значні заслуги у розвитку науки, культури, освіти, охорони здоров'я, фізкультури і спорту, промисловості, будівництва, транспорту і зв'язку, торгівельного обслуговування, забезпечення законності і правопорядку, суспільного і державного будівництва та соціально-економічного розвитку міста Біла Церква вони були нагороджені званням "Герой Радянського Союзу", "Герой Соціалістичної праці", "Почесний громадянин міста" та мають звання Герой України, "Заслужений працівник (відповідної галузі, професії) України".

Почесні громадяни міста Біла Церква

Рішення п'ятої сесії міської ради V скликання від 26 жовтня 2006р. № 153 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» в новій редакції» скачати >>>>>

Рішення сорок третьої сесії мiської ради п’ятого скликання від 18 лютого 2009 року № 981 «Про внесення змін та доповнень до рішення п’ятої сесії міської ради п’ятого скликання від 26 жовтня 2006 року № 153 «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Біла Церква» в новій редакції» скачати >>>>>

 Яригін Єфрем Денисович  Яригін Єфрем Денисович – пенсіонер. З 1944 по 1964 рік працював на посаді першого секретаря Білоцерківського міськкому Компартії України. Почесне звання присвоєно за заслуги у відбудові зруйнованого в роки Великої Вітчизняної війни народного господарства і його післявоєнного розвитку та активну участь в громадсько-політичному житті міста.
 Попович Павло Романович  Попович Павло Романович – льотчик-космонавт, двічі Герой Радянського Союзу. Почесне звання присвоєно за активну участь в громадсько-політичному житті міста та військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.
 Проценко Володимир Михайлович  Проценко Володимир Михайлович – пенсіонер, Заслужений будівельник України. Почесне звання присвоєно за заслуги в розвитку народного господарства та активну участь в громадсько-політичному житті міста.
 Ковбасюк Григорій Дем’янович  Ковбасюк Григорій Дем’янович – Заслужений лікар України. З 1990 по 1998 рік працював завідуючим хірургічним відділенням міської лікарні №2. Почесне звання присвоєно за заслуги по поліпшенню медичного обслуговування населення та активну участь в громадсько-політичному житті міста.
 Слободяник Валентин Кузьмич  Слободяник Валентин Кузьмич - пенсіонер, Заслужений будівельник України. Почесне звання присвоєно за заслуги в розвитку народного господарства та активну участь в громадсько-політичному житті міста.
 Злобінський Семен Йосипович  Злобінський Семен Йосипович – Заслужений будівельник України. З 1964 по 1996 рік працював генеральним директором Білоцерківського. Почесне звання присвоєно за заслуги в соціально-економічному розвитку міста, активну участь в громадському житті.
 Залєвський Василь Павлович  Залєвський Василь Павлович – пенсіонер. З 1973 по 1988 рік працював на посаді голови виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Почесне звання присвоєно за заслуги в соціально-економічному розвитку міста, активну участь в громадському житті.
 Красношапка Юрій Олексійович  Красношапка Юрій Олексійович – пенсіонер. З 1974 по 1990 рік працював на посаді першого секретаря Білоцерківського міськкому Компартії України. Почесне звання присвоєно за великий вклад у вирішенні питань соціально-економічного розвиту міста та з нагоди 60-річчя з дня народження.
 Гудима Андрій Дмитрович  Гудима Андрій Дмитрович – доцент Білоцерківського державного аграрного університету, письменник, член спілки письменників України. Почесне звання присвоєно за вагомий внесок у розвиток культури міста, зміцнення духовності, громадську педагогічну діяльність та в зв’язку з 60-річчям.
 Соломаха Іван Петрович  Соломаха Іван Петрович – з 1971 по 2007 рік був начальником підприємства «Київоблводоканал». Почесне звання присвоєно за вагомий вклад у вирішенні соціально-економічних питань, розвитку міста, громадську діяльність та велику шефську допомогу дошкільним та навчальним закладам.
 Міняйло Віктор Олександрович  Міняйло Віктор Олександрович – письменник, член спілки письменників України, лауреат літературних премій ім. Андрія Головка, державної ім. Т.Г.Шевченка, член і почесний голова Білоцерківського міського відділення Національної спілки письменників України.
 Шуліпа Геннадій Володимирович  Шуліпа Геннадій Володимирович – З 1988 по 2006 рік працював на посаді міського голови. Почесне звання присвоєно за особливий внесок у вирішенні питань соціально-економічного розвитку міста, збереження та зміцнення соціальної інфраструктури міста, розвиток культури, освіти, охорони здоров’я, конструктивну взаємодію з політичними партіями та громадськими організаціями.
 Власенко Володимир Максимович  Власенко Володимир Максимович - академік. З 1977 по 2005 рік працював ректором Білоцерківського аграрного університету. Почесне звання присвоєно за особливий внесок у розвиток університету, збагачення аграрної науки і практики новаторськими розробками, за видавництво наукових праць, підручників та навчальних посібників, за активну участь у громадській роботі та високий рівень виконання депутатських обов’язків.
 Сергеєва Галина Лаврентіївна  Сергеєва Галина Лаврентіївна – пенсіонер. З 1969 по 1988 рік працювала на посаді секретаря Білоцерківського міськкому Компартії України, а з 1988 по 2002 рік – на посаді заступника голови виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Почесне звання присвоєно за вагомий вклад у вирішенні питань соціально-економічного розвитку міста, активну громадську діяльність, значні заслуги перед територіальною громадою міста.
 Берман Харитон Абрамович  Берман Харитон Абрамович – голова міського товариства єврейської культури ім. Шолом –Алейхема. З 1955 по 1998 рік працював лікарем Білоцерківської міської лікарні №1. Почесне звання присвоєно за вагомий вклад у вирішенні питань соціально-економічного та культурного розвитку міста, активну громадську діяльність, значні заслуги перед територіальною громадою міста.
 Дуднік Василь Іванович  Дуднік Василь Іванович – з 1981 по 2006 рік працював на посаді голови Білоцерківської районної ради. Почесне звання присвоєно за вагомий вклад у вирішенні соціально-економічних проблем міста, активну громадську діяльність, значні заслуги перед громадою міста.
 Павленко Юрій Прокопович  Павленко Юрій Прокопович – Заслужений працівник культури України. Працює на посаді директора Білоцерківської школи мистецтв№1. Почесне звання присвоєно за особливі заслуги перед містом Біла Церква в сфері культури.
 Павленко Тамара Павлівна  Павленко Тамара Павлівна – Заслужений діяч мистецтв України, педагог Білоцерківської школи мистецтв №1. Почесне звання присвоєно за особливі заслуги перед містом Біла Церква в сфері культури.
 Медвідь Олександр Васильович  Медвідь Олександр Васильович – президент Європейського комітету Міжнародної федерації боротьби. Уродженець м. Біла Церква, триразовий Олімпійський чемпіон, семиразовий чемпіон світу, триразовий чемпіон Європи, дев’ятиразовий чемпіон СРСР з вільної боротьби. Почесне звання присвоєно за визначні заслуги перед громадою міста біла Церква.
 Опанасенко Ніна Петрівна  Опанасенко Ніна Петрівна – поетеса, член Національної спілки письменників України. Почесне звання присвоєно за визначні заслуги перед громадою міста Біла Церква.
 Панічкін Михайло Степанович

 Панічкін Михайло Степанович – військовий льотчик, генерал-майор авіації, Герой Радянського Союзу. Почесне звання присвоєно за визначні заслуги перед громадою міста Біла Церква.

 

 

Золотий фонд міста Біла Церква

Положення про умови та порядок зарахування громадян до списку членів "Золотого фонду міста Біла Церква" (Додаток до розпорядження міського голови за N1-3-549 від "21"серпня 2000р.) скачати >>>>>

Золотий фонд міста 1998 рік

ПОЧЕСНІ ГРОМАДЯНИ МІСТА:

Власенко Володимир Максимович

Гудима Андрій Дмитрович

Дудник Василь Іванович

Залєвський Василь Павлович

Міняйло Віктор Олександрович

Опанасенко Ніна Петрівна

Павленко Тамара Павлівна

Павленко Юрій Прокопович

Панічкін Михайло Степанович

Соломаха Іван Петрович

Злобінський Семен Йосипович

(за межами) 

Попович Павло Романович

(за межами)

Медвідь Олександр Васильович

(за межами) 

Берман Харитон Абрамович
 
Ковбасюк Григорій Демянович
 
Красношапка Юрій Олексійович
 
Проценко Володимир Михайлович
 
Сєргеєва Галина Лаврентіївна
 

Слободяник Валентин Кузьмич

 
Шуліпа Геннадій Володимирович
 
Яригін Єфрем Денисович

 НАУКА:

Бабак Іван Михайлович

Герасименко Віктор Григорович

Кононський Олексій Іванович

Левченко Володимир Іванович

Молоцький Михайло Якович

Новак Віталій Петрович

Сальман Ізяслав Юрійович

Ткачук Василь Микитович

Харута Григорій Григорович

Хоменко Віра Семенівна 

Адмін Євген Іванович
 
Павловський Юрій Олексійович
 
Панько Іван Семенович
 

ВЕТЕРАНИ:

 

Борисенко Діна Арсенівна

 

Ващенко Микола Степанович

 

Волощенко Василь Дмитрович

 

Ненашева Валентина Дмитрівна

 

Панов Анатолій Іванович 

 

Жарков Геннадій Петрович
 
Єгоров Роман Якович
 
Козлов Віталій Миколайович
 
Ковтун Василь Семенович
 
Ковтун Єва Титівна
 
Коломієць Борис Лукич
 
Коротков Герман Володимирович
 
Куракін Володимир Васильович
 
Левицький Федір Антонович
 
Настевич Олександр Іванович
 
Науменко Семен Михайлович
 
Подзигун Володимир Пилипович
 
Тур Георгій Никифорович
 
Харитонов Олександр Данилович
 
Шепелєва Віра Захарівна
 
Ященко Григорій Павлович

 ТОРГІВЛЯ:

Кошель Іван Степанович

Кондрашова Галина Костянтинівна

(за межами) 

Бедрата Надія Йосипівна
 
Совгиря Євгенія Піонівна

 МЕДИЦИНА:

Богородська Єлизавета Іванівна

Горюнова Людмила Геннадіївна

Головенко Ніна Василівна

Душак Олена Миколаївна

Яценко Григорій Миколайович 

Бедратий Володимир Іванович

 КОМУНАЛЬНА СЛУЖБА, ПОБУТ:

Дикий Анатолій Павлович

Кардаш Марія Миколаївна

Колотницький Юрій Анастасович

Миколюк Валентина Олексіївна

Сніжко Павло Михайлович

Тюхта Людмила Миколаївна

Штика Валентин Григорович 

Троцко Микола Макарович

 ПОЖЕЖНИКИ:

Войцехівський Петро Іванович

Дяченко Михайло Олександрович

Легун Віктор Макарович

Нагаївський Георгій Володимирович

Павленко Микола Омельянович

Хілько Юрій Васильович 

Бовт Сергій Вікторович

 ОСВІТА:

Антонюк Микола Анатолійович

Бараненко Анатолій Кіндратович

Братаненко Олег Володимирович

Кудіна Раїса Георгіївна

Олійник Олександр Борисович

Павловський Василь Адамович

Розвозчик Петро Іларіонович

Смуток Борис Михайлович

Степура Алла Олегівна 

Бондарєв Федір Федорович
 
Дзевенко Галина Дмитрівна
 
Копаниця Галина Дмитрівна
 
Симковський Арсентій Никифорович
 
Срібняк Микита Лук’янович
 

  КУЛЬТУРА:

Бандур Анатолій Георгійович

Бандур Галина Іллівна

Бевз Анатолій Максимович

Бондаровець Світлана Анатоліївна

Воробей Анатолій Васильович

Гай Анатолій Іванович

Гай Галина Семенівна

Діденко Людмила Михайлівна

Дяченко Лідія Олексіївна

Жарко Олександр Анатолійович

Іванців Володимир Опанасович

Калініченко Іван Григорович

Кириленко Анатолій Дмитрович

Красножон Петро Іванович

Кульчицький Анатолій Іванович

Мазурчак Надія Антонівна

Мерва Людмила Іванівна

Орлова Тетяна Миколаївна

Репін Володимир Олександрович

Романенко Катерина Олександрівна

Сулима Микола Павлович

Тараненко Ольга Андріївна

Черевко Станіслав Григорович

Шарова Тетяна Миколаївна

Єпископ Серафим 

Адаменко Віктор Адольфович
 
Заїка Микола Тихонович
 
Зубанков Олександр Миколайович
 
Кам’ярук Микола Іванович
  
Крикунов Володимир Гаврилович
 
Кутурга Григорій Нестерович
 
Найдьонов Василь Антонович
 
Шабельний Олександр Романович

 СПОРТ:

Балахонова Анжела Миколаївна

Балясніков Володимир Матвійович

Білоус В”ячеслав Васильович

Вашека Валентина Іванівна

Дзюба Володимир Михайлович

Дудник Олександр Кирилович

Ємільянович Анатолій Олександрович

Зюлковський Володимир Петрович

Курафеєв Микола Васильович

Куроченко Іван Опанасович

Литвин Василь Сергійович

Мальцевич Іван Федорович

Матвєєв Сергій Леонідович

Матвієць Олена Григорівна

Підгорний Руслан Віталійович

Симоненко Олександр Сергійович

Тимофєєв Олександр Якович

Феденко Олександр Олександрович

Чернявський Сергій Володимирович

Чмирук Дмитро Архипович  

Давидюк Василь Гаврилович
 
Лапінський Євген Валентинович
 
Ситніков Віктор Іванович

 ВИРОБНИЧНИКИ:

Войцехівський Василь Іванович

Дригало Людмила Борисівна

Дрофа Андрій Григорович

Зорін Микола Леонідович

Капіца Валентина Кузьмівна

Купрій Євген Іванович

Лемеш Анатолій Олександрович

Мажара Станіслав Пилипович

Маринович Марина Георгіївна

Молоцький Василь Іванович

Мороз Петро Микитович

Найвельт Едуард Михайлович

Нікітенко Павло Никифорович

Носко Юрій Миколайович

Овчаренко Віктор Дмитрович

Окунь Катерина Іванівна

Пааль Микола Олександрович

Сікора Микола Іванович

Соломаха Василь Кирилович

Токовенко Василь Миколайович

Федоренко Михайло Максимович

Холостой Станіслав Омельянович

Цехмістренко Григорій Анатолійович

Шиденко Микола Петрович

Шилов Іван Петрович

Якушев Едуард Федорович

Ярмоленко Юрій Захарович

Яровий Віктор Петрович 

Зайцев Володимир Гаврилович
 
Картіль Іван Іванович
 
Козачина Микола Семенович
 
Опанасенко Анатолій Петрович
 
Пушка Іван Данилович
 
Стацюра Віктор Сергійович
 
Таран Михайло Никифорович
 
Федотов Володимир Михайлович
 
Четверик Борис Фокович
 
Шостак Григорій Данилович

  МІЛІЦІЯ:

Ашуров Едуард Шевкетович
 
Орлюк Володимир Васильович

Золотий фонд 1999 рік 

Золотий фонд 2009 рік

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"