Початок  « « 1 - 2 - 3 - 4 - 5 » » Кінец

Відкриття комп’ютерного кабінету

19 грудня міський голова м.Біла Церква В.Савчук узяв участь у відкритті комп’ютерного кабінету, яке відбулося в приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІст. №7 (директор – Н.Шуліпа). Міський голова В.Савчук привітав учнів школи з Днем святого Миколая, наголосив на важливості відкриття такого комп’ютерного кабінету, адже це сприяє всебічному розвитку молодого покоління, вчить учнів володіти новітніми технологіями.
 19-12-2011

Зустріч міського голови із матерями–героїнями

19 грудня в м.Біла Церква відбулася зустріч міського голови В.Савчука із матерями –героїнями, які проживають в місті. В ході зустрічі міський голова наголосив, в Білій Церкві проживає 477 багатодітних сімей, в яких виховується 1631 дитина, серед них - 37 сімей виховують 5 і більше дітей.
 19-12-2011

Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Піщаний»

16 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергову зустріч з жителями мікрорайону «Піщаний». В ході зустрічі міський голова поінформував білоцерківців, які проживають в даному мікрорайоні про роботу, що проводить міська влада по забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви. Зокрема, зупинився на конкретних заходах, які були проведені в цьому році щодо ремонту ряду закладів освіти, охорони здоров’я, вулиць міста.
 16-12-2011

Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Таращанський»

15 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергову зустріч з жителями мікрорайону «Таращанський». Міський голова наголосив, що проведення таких зустрічей є важливим, оскільки на них білоцерківці мають можливість детально ознайомитись із роботою міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви, отримати відповіді на конкретні питання та надати пропозиції і зауваження, які будуть враховані під час розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла Церква на 2012рік.
 16-12-2011

Змагання серед команд КВК міста за Кубок міського голови

15 грудня в м.Біла Церква відбувся ІХ розіграш Кубка міського голови серед команд КВК міста. Учасників змагань привітав міський голова В.Савчук, побажав їм успіху та зазначив, що міська влада й надалі буде підтримувати розвиток молодіжного руху в місті, сприятиме організації та проведенню різноманітних заходів для молоді.
 15-12-2011

Пленарне засідання шістнадцятої сесії Білоцерківської міської ради

15 грудня відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук. Перед початком пленарного засідання відбулося спільне засідання депутатських комісій, на якому були розглянуті питання, які винесені на розгляд сесії міської ради. В ході сесійного засідання депутатами міської ради було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2010р. №28-03- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2010рік», пов’язані з надходженням дотацій з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості та перерозподілом бюджетних призначень між кодами функціональної та економічної класифікації.
 15-12-2011

Зустрічі міського голови з жителями мікрорайонів «Гайок» та «Піонерський»

14 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергові зустрічі з жителями мікрорайонів «Гайок» та «Піонерський». На зустрічах міський голова В.Савчук поінформував присутніх про підсумки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви в 2011 році, проаналізував соціально-економічну ситуацію в місті, відмітив позитивні зрушення у розвитку малого та середнього бізнесу, зазначив, що на міських підприємствах усіх форм власності відсутня заборгованість із виплати заробітної плати та ознайомив присутніх із завданнями на наступний рік.
 14-12-2011

Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Залізничне селище»

13 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище». Міський голова наголосив, що його зустрічі із жителями всіх мікрорайонів Білої Церкви є традиційними, адже щорічно за підсумками року він звітує про проведену роботу міської влади та знайомить білоцерківську громаду із перспективними планами розвитку міста на наступний рік, враховуючи всі пропозиції та зауваження жителів.
 13-12-2011

День вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС відвідав ряд білоцерківців-ліквідаторів , які є тяжкохворими. Зокрема, міський голова висловив слова вдячності за проявлений героїзм учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії , інваліду І групи В.Клименку, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії , інваліду ІІ групи В.Вовченку, учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ІІ категорії , інваліду І групи А.Купріянчуку, які в свої молоді роки, ризикуючи власним життям та здоров’ям виконували роботи по зупиненню розповсюдження аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС та вручив їм подяки міської ради з наданням матеріальної винагороди і квіти.
 13-12-2011

Засідання виконавчого комітету

13 грудня в м.Біла Церква відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук. В ході засідання була взята до відома інформація начальника управління охорони здоров’я міської ради про стан медичного забезпечення хворих на туберкульоз за 9 місяців 2011року, прийняті рішення про відзначення в м.Біла Церква 80-річчя утворення Київської області, про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами.
Початок  « « 1 - 2 - 3 - 4 - 5 » » Кінец