Прес-конференція міського голови

08-11-2011

07 листопада в м.Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова підвів підсумки соціально-економічного розвитку м.Біла Церква за рік після переобрання його на посаду міського голови.

Міський голова акцентував увагу на тому, що представники різних політичних сил, які увійшли до складу депутатського корпусу міської ради, розуміють важливість злагодженої роботи і ефективно працюють протягом року, забезпечуючи життєдіяльність Білої Церкви, вирішуючи соціально-економічні питання міста. З ініціативи депутатів міської ради були розроблені, затверджені та реалізуються важливі програми щодо розвитку Білої Церкви, підтримки соціально незахищених верств населення. Депутатами міської ради проводиться активна робота із виборцями та вносяться пропозиції до програми соціально-економічного розвитку міста на наступний рік.

Аналізуючи фінансово-економічний стан Білої Церкви міський голова В.Савчук наголосив, що незважаючи на недофінансування міського бюджету, міською владою проводяться заходи по його наповненню. З квітня ц.р. щомісячно перевиконується бюджет і станом на листопад ц.р .сума перевиконання становить 12 млн. грн., які направляються на погашення кредитів поточних років та забезпечення виплат по заробітних платах працівникам міських бюджетних установ, сплати за комунальні послуги бюджетних організацій та ін. Також, відповідно до проведеної роботи щодо боротьби з мінімізацією заробітних плат, в Білій Церкві прослідковується тенденція до значного збільшення середньомісячних зарплат, що також підвищує надходження до міського бюджету.

В ході прес-конференції міський голова наголосив, що протягом останнього року чітко прослідковується вертикаль влади, підвищився контроль з боку Київської обласної державної адміністрації щодо виконання Указів Президента України, розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації та інших поставлених завдань органам виконавчої влади.

Протягом поточного року також відчутна значна допомога та підтримка Білої Церкви з боку голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка. За його сприяння місту в поточному році було виділено 500 тис.грн. на завершення робіт по запуску другої черги приміщення новозбудованої спеціалізованої загальноосвітньої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка. Близько 25% коштів від загальної суми, передбаченої для проведення ремонтних робіт на дорогах Київщини, було направлено в Білу Церкву, які станом на початок листопада ц.р. повністю освоєні.

Також з боку обласної влади проводяться відповідні заходи по виділенню коштів на придбання ряду квартир для білоцерківців - інвалідів та ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС І категорії, воїнам-афганцям та ін.

Крім того, Київською облдержадміністрацією вже здійснено перший авансовий платіж на придбання 6 тролейбусів в м. Біла Церква та за сприяння голови Київської облдержадміністрації А.Присяжнюка розглядається питання щодо можливості виділення субвенцій з державного бюджету на погашення заборгованості з виплат заробітної плати працівникам комунального підприємства міської ради «Тролейбусне управління».

На прес-конференції міський голова також зупинився на заходах, які проводить міська влада щодо роз’яснення ситуації з пільговими виплатами ряду категорій населення. Зокрема, зазначив, що в місті проводяться зустрічі представників міської влади з білоцерківцями даних категорій, було організовано зустріч з рядом депутатів Верховної Ради України, в Білій Церкві працює робоча група, яка обробляє пропозиції представників громадських організації щодо можливого вирішення даного питання. Міський голова також звернувся до жителів міста з проханням бути обачними при встановлені зв’язків з деякими адвокатами, які вимагають певних сум на оформлення документів для отримання пільгових виплат та ошукують білоцерківців.

Міський голова В.Савчук відмітив заходи, які проводить міська влада щодо збереження м.Біла Церква статусу ІV зони радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, наголосив на роботі, координаційної ради з питань вивчення впливу наслідків аварії на Чорнобильській АЕС на населення міста та стан довкілля і зазначив, що у разі необхідності підтвердження даного статусу матеріали будуть надані відповідним службам.

В ході прес-конференції, міський голова В.Савчук дав відповіді на всі поставлені питання журналістів, які стосувались державних програм по забезпеченню житла, благоустрою Білої Церкви, функціонування тролейбусного транспорту та ін.