Пленарне засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради

24-11-2011

24 листопада відбулось пленарне засідання чотирнадцятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході сесійного засідання депутатами міської ради було підтримано звернення міської ради до Кабінету Міністрів України, депутатів Верховної Ради України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації з матеріалами порівняльного аналізу зміни стану здоров’я білоцерківців та екологічних показників м.Біла Церква, у зв’язку із аварією на Чорнобильській АЕС для врахування при розгляді питання щодо можливого зняття ІV зони посиленого радіоекологічного контролю. В даному зверненні також висловлені пропозиції по внесенню змін в діюче законодавство щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Депутати міської ради також підтримали звернення депутатів міської ради та керівників громадських організацій соціального спрямування м.Біла Церква до Президента України В.Ф.Януковича, голови Верховної Ради України В.М.Литвина, Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова з пропозиціями щодо посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, ліквідаторів аварій на ЧАЕС, інвалідів та інших пільгових категорій громадян.

На засіданні також було підтримано депутатські запити депутата Білоцерківської міської ради В.Хмельницького (фракція ВО «Свобода») до генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України В.В.Козака щодо проведення в 2012 році заходів по забезпеченню доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями на залізничному вокзалі м.Біла Церква відповідно до програми економічних реформ на 2010-2014рр., за напрямом «Розвиток транспортної інфраструктури»; депутата Білоцерківської міської ради В.Коверди (фракція Партії регіонів) до Міністра фінансів України Ф.О.Ярошенка, голови Комітету з питань бюджету Верховної Ради України В.О.Баранова щодо корегування (з метою збільшення) нормативів бюджетного забезпечення по галузях життєдіяльності м.Біла Церква.

В ході засідання депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету м.Біла Церква за 9 місяців 2011р., внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2010р. №28-03- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2011рік», взяли до відома інформацію прокурора м.Біла Церква щодо стану законності, заходів щодо її зміцнення та інформацію начальника Білоцерківського міського відділу Головного управління МВС України в Київській області щодо стану боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати їх діяльності в місті.

Депутати міської ради затвердили Програми соціального захисту інвалідів на 2012-2016 рр., розвитку фізичної культури та спорту в м.Біла Церква на 2012-2016рр, оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2012р. та Комплексну програму охорони довкілля в м.Біла Церква на період 2012-2015рр., внесли зміни та доповнення до Програми розвитку малого підприємництва в м.Біла Церква на 2011-2012рр., затвердженої рішенням сесії міської ради від 29.12.2010р. №20-03-VІ . Прийняли рішення про присудження Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування, затвердили план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012р., розглянули ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - В.Івченко, О.Дудник (фракція Партії регіонів), В.Малюк, М.Бондаренко, О.Ореховський, С.Беркут (фракція ВО «Батьківщина»), В.Ямковий, Л.Дригало (фракція «Народна партія»), О.Марченко, В.Хмельницький, В.Панасов (фракція ВО «Свобода»), Д.Поліщук (фракція «Фронт змін»), Г.Дикий (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), Я.Яременко (депутатська група «Патріоти міста»), заступник міського голови В.Гнатюк.

В різному виступили депутати міської ради В.Маршалок, Г.Музиченко (фракція Партії регіонів), О.Кучер(фракція ВО «Батьківщина»), Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода») та ін.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету та керівники структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ міста.