Зустріч міського голови з молодіжним активом міста

01-12-2011

30 листопада в м.Біла Церква відбулася зустріч міського голови В.Савчука з молодіжним активом міста.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук наголосив, що міська влада всіляко підтримує реалізацію державної молодіжної політики в Білій Церкві. В місті діє міська молодіжна громадська рада при виконавчому комітеті міської ради, започатковані та реалізуються ряд цільових програм, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді міста. Відповідно даних програм проводяться заходи до Дня молоді, Дня матері, Дня сім’ї, молодіжні профілактичні акції до Міжнародних днів боротьби з тютюнопалінням, наркоманією, СНІДом, природоохоронні акції, відбуваються різноманітні змагання та конкурси. Щорічно 21 кращий студент з 11 вищих навчальних закладів міста отримує іменну стипендію міського голови, присуджується міська молодіжна літературно-мистецька премія ім.М.Вінграновського та ін. В місті діють Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, мережа позашкільних закладів Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» та ряд інших, в яких діти мають можливість займатися за інтересами у вільний від навчання час.

Міський голова зазначив, що такі зустрічі з молодіжним активом міста в Білій Церкві відбуваються традиційно, на них лідери учнівської та студентської молоді, представники дитячих та молодіжних громадських організацій мають можливість висловити пропозиції по вирішенню проблемних питань молодіжного середовища, акцентувати увагу на заходи, які необхідно провести щодо надання можливості їх самореалізації. Дані пропозиції будуть враховані під час розгляду проекту бюджету м.Біла Церква на 2012рік, в якому будуть передбачатись кошти на реалізацію відповідних заходів.

На зустрічі присутніми були обговорені питання щодо можливості передбачення коштів на фінансування додаткових молодіжних програм, створення міського молодіжного центру, виділення нових приміщень та проведення ремонтних робіт в деяких клубах за місцем проживання, виконання рішення міської ради по обмеженню продажу алкогольних та тютюнових виробів, проведення заходів по благоустрою та реконструкції міських площ і вулиць та ін.

Під час зустрічі з молодіжних активом міський голова В.Савчук вручив грамоти та подяки міської ради та її виконавчого комітету молодим білоцерківцям, які зробили значний внесок у роботу, що сприяє соціальному становленню та розвитку молоді міста. Також дипломами та цінними подарунками були відзначені переможці І міського огляду-конкурсу на кращу організацію роботи органів студентського самоврядування, І міського конкурсу гуртожитків «Студентський дім», ІІ міського конкурсу на кращу презентацію об’єднання молодіжної дипломатії, ІІІ міського конкурсу соціальної реклами серед молоді. Почесною відзнакою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту - «За активну громадську діяльність» був відзначений депутат міської ради (депутатська група «Партіоти міста»), голова Білоцерківської міської молодіжної громадської організації «Дієва молодь» С.Істомін.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім`ї та молоді міської ради О.Литвинчук, голова міської молодіжної громадської ради при виконавчому комітеті міської ради В.Бойко, журналісти місцевих ЗМІ.