День місцевого самоврядування

08-12-2011

07 грудня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Вітаючи посадових осіб місцевого самоврядування із професійним святом, міський голова В.Савчук, зазначив, що завдяки об’єднанню зусиль депутатів міської ради та виконавчих органів, структурних підрозділів і територіальної громади забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, вирішуються важливі проблеми соціально-економічного та культурного розвитку міста. Висловив щиру вдячність за їх щоденну працю на благо білоцерківської громади, наголосив на професійності, компетентності та порядності посадових осіб місцевого самоврядування та побажав їм усіляких людських гараздів.

З особливою вдячністю міський голова звернувся до ветеранів місцевого самоврядування, колишніх керівників міста, депутатів міської ради попередніх скликань.

Міський голова В.Савчук також привітав присутніх від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка, голови Київської обласної ради О.Качного та вручив за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації голові Білоцерківської міської громадської організації «Асоціація депутатів Білоцерківської міської ради», депутату Білоцерківської міської ради та Київської обласної ради різних скликань В.Гламазді, депутату Білоцерківської міської ради різних скликань, голові наглядової ради приватного акціонерного товариства «КАТП-1028» А.Дикому, начальнику відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради О.Турію, подяку Київської обласної державної адміністрації головному спеціалісту відділу по обслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління праці та соціального захисту міської ради Л.Ляшенко.

В ході свята грамотами міської ради та її виконавчого комітету були нагороджені ряд депутатів міської ради та посадових осіб місцевого самоврядування. Премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування отримали голова міської студентської ради Ю.Балацький, голова міської молодіжної громадської організації «Дієва молодь», депутат міської ради С.Істомін (депутатська група «Патріоти міста»). Офіційні відзнаки Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих» - Орден «Хрест пошани України», сертифікати «Керівник року України 2011», «Підприємство року 2011» отримав директор КП «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» В.Бородін. Також були відзначені переможці міської спартакіади серед працівників управлінь, відділів, служб виконавчого комітету міської ради та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути концерт у виконання акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.К.Саксаганського.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, представники громадськості та місцевих ЗМІ.