Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Залізничне селище»

14-12-2011

13 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище».

Міський голова наголосив, що його зустрічі із жителями всіх мікрорайонів Білої Церкви є традиційними, адже щорічно за підсумками року він звітує про проведену роботу міської влади та знайомить білоцерківську громаду із перспективними планами розвитку міста на наступний рік, враховуючи всі пропозиції та зауваження жителів.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про соціально-економічну ситуацію в місті в 2011 році, зазначив ,що ряд промислових підприємств отримали кращі економічні показники по розвитку, ніж у 2010 році, відмітив позитивні зрушення в розвитку малого та середнього бізнесу, зупинився на основних напрямках роботи міської влади щодо підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення соціальної підтримки малозахищенних верств населення.

Міський голова охарактеризував загальну ситуацію щодо ремонту доріг, освітлення вулиць, благоустрою прибудинкових територій, зазначив, що в поточному році значно покращилося фінансування ремонту дорожнього покриття, що дало змогу відновити асфальтне покриття не лише центральних, а й периферійних доріг в місті. Зупинився на основних перспективах щодо розвитку галузей освіти, охорони здоров’я, фізкультури та спорту, поінформував про відкриття в цьому році другої черги приміщення новозбудованої спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16, відмітив необхідність продовження робіт щодо реконструкції терапевтичного корпусу міської дитячої поліклініки та приміщень територіального медичного об’єднання під розміщення мельцеровських боксів.

В ході зустрічі міським головою було детально проаналізовано стан соціальної інфраструктури мікрорайону «Залізничне селище», визначено основні проблеми та перспективи щодо проведення благоустрою прибудинкових територій, поліпшення медичного та транспортного обслуговування жителів мікрорайону тощо.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук дав відповіді на запитання присутніх, що в основному стосувалися соціального захисту малозахищених жителів міста, роботи транспорту, ремонту доріг, благоустрою прибудинкових територій та ін.

Міський голова дав відповіді на всі питання присутніх, виконання окремих з них були взяті ним на особистий контроль.

На заході були присутні заступники міського голови, секретар міської ради,керуючий справами викового комітету, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, журналісти місцевих ЗМІ.