офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Управління та відділи  / Відділ охорони навколишнього природнього середовища

ВІДДІЛ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

09100, м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 38/12

тел.: 5-55-37, 5-40-42

ПРИЙМАЛЬНИЙ ДЕНЬ: СЕРЕДА з 9.00 до 13.00 

СТРУКТУРА

Начальник відділу  Гапонова Тетяна Василівна 
Головний спеціаліст відділу  Брездіна Ірина Валентинівна
Спеціаліст І категорії відділу  Тарасенко Сергій Володимирович
Спеціаліст ІІ категорії відділу  Родіонов Олександр Володимирович

 

Відділ охорони навколишнього природного середовища в своїй роботі керується законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про охорону атмосферного повітря», «Про місцеве самоврядування», «Про відходи», Водним та Земельним Кодексом України, Положенням про відділ охорони навколишнього природного середовища, рішеннями і розпорядженнями Київської обласної державної адміністрації, міської ради та виконавчого комітету міської ради з питань охорони довкілля.

Основні зусилля в галузі природоохоронної сфери спрямовані на реалізацію екологічних програм, рішень міської ради, виконавчого комітету міської ради з питань охорони навколишнього природного середовища та впровадження заходів, спрямованих на зменшення техногенного забруднення довкілля міста, а саме:

- впровадження заходів з Комплексної Програми з охорони довкілля в місті Біла Церква на період з 2008-2011роки;

- впровадження заходів з Програми відродження та збереження водних об’єктів міста Біла Церква на період з 2007-2011 роки;

- виконання першочергових екологічних заходів по зниженню техногенного впливу на навколишнє середовище міста підприємствами, установами та організаціями міста;

- проведення робіт, пов’язаних з ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ в прибережної смузі р. Рось та р. Протока;

- впровадження заходів по відродженню та збереженню водних об’єктів міста ;

- впровадження заходів по збереження та оновленню зелених насаджень на території міста;

- проведення заходів з екологічної освіти населення міста;

- організація та проведення природоохоронних акцій серед дорослого і дитячого населення міста.

Відділом охорони навколишнього природного середовища розглядаються звернення, заяви та скарги мешканців міста з екологічних питань.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 р. № 393/96-ВР у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства. Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне). Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"