офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Управління та відділи  / Управління охорони здоров’я

Управління охорони здоров’я

 Адреса: вул. Водопійна, 19

телефон: 38-89-04 факс 38-89-03

e-mail: bcuoz@ukr.net

Сайт управління охорони здоров'я та центру   «Медінстат» (http://bcmis.kiev.ua/ )

Організоване рішенням 14 сесії міської ради п’ятого скликання від 15 травня 2007 року за № 370 «Про реорганізацію міського відділу охорони здоров’я». Міський відділ охорони здоров’я реорганізований в управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради.

Структура:

 - начальник управління охорони здоров’я

- заступник начальника управління охорони здоров’я

- відділ бухгалтерського обліку та звітності – 3 штатні одиниці

- відділ організаційно-кадрової роботи – 3 штатні одиниці

- інформаційно-аналітичний відділ – 4 штатні одиниці

 НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я – Рогов Анатолій Володимирович, освіта вища медична

Дні прийому – середа 10.00 – 12.00

ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ´Я – Шевчук Наталія Володимирівна, освіта вища медична.

Дні прийому – четвер 10.00 – 12.00

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЕКОНОМІКИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ - Кривошеєва Олена Володимирівна, освіта вища економічна.

НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОЇ РОБОТИ – Оленюк Юлія Геннадіївна.

НАЧАЛЬНИК ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ВІДДІЛУ - Яковлєва Ольга Анатоліївна.

Згідно з Положенням про управління охорони здоров’я, яке було затверджене рішенням чотирнадцятої сесії міської ради п’ятого скликання від 15 травня 2007 року за № 370 управління охорони здоров’я здійснює організаційне і методичне керівництво роботою закладів охорони здоров’я з питань надання лікувально-профілактичної допомоги та забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення міста. Забезпечує реалізацію державної політики в галузі охорони здоров’я, державних стандартів, критеріїв та вимог, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища і санітарно-епідемічного благополуччя населення, а також додержання нормативів професійної діяльності в галузі охорони здоров’я, вимог Державної фармакопеї, стандартів медичного обслуговування, медичних матеріалів та технологій. Здійснює заходи спрямовані на запобігання інфекційних захворювань, епідемій і на їх ліквідацію. Готує пропозиції до проектів соціально-економічного розвитку міста та проектів міського бюджету, подає їх на розгляд виконавчому комітету міської ради та забезпечує їх виконання. Вивчає стан здоров’я населення, вживає заходи до запобігання втрати працездатності і зниження захворюваності, а також збільшення тривалості життя людей. Забезпечує створення та підтримку банку даних щодо стану здоров'я населення, ресурсів охорони здоров’я та діяльності закладів охорони здоров’я. Організовує систематичне підвищення кваліфікації лікарів та середніх медпрацівників. Здійснює фінансування закладів охорони здоров’я, які утримуються за рахунок міського бюджету. Управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, Постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовим актами, розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, рішеннями Київської обласної ради, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та положенням.

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"