офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Про місто  / Телефонний довідник

 

Інформаційно-довідкові служби міста

Телефони термінового виклику

Пожежна охорона

101

Міліція

102

Швидка медична допомога

103

Аварійно-диспетчерська служба газу

104

Центральна річкова рятувальна станція

5-35-30

Телефони аварійно-ремонтних служб

Газові мережі

5-22-35

Електромережі в місті

6-11-11

Каналізації і водопроводу

5-16-59

Ліфтів

1586

Освітлення вулиць в місті

6-00-31

Тепломережі

5-62-10

Служба авто допомоги

1557

Диспетчерська аварійна служба КП Білоцерківської міської ради „Міська служба замовника”

1577 

Довідки

Довідкове бюро об’єднаної державної податкової інспекції

1507

Довідкове бюро міської телефонної мережі

109

Довідкове бюро міської телефонної мережі по неповних даних

109

Довідкове бюро агентства КАПС “Кий авіа”

6-81-16

Довідкове бюро залізничного вокзалу

1583

Служба часу

121

Служба довіри

000

Білоцерківська міська рада та виконавчий комітет

09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59

Савчук Василь Петрович

Міський голова

т.39-28-60

Олійник Олександр Борисович

Секретар ради

т.39-28-68

Джегур Геннадій Васильович

Заступник міського голови

т.39-15-45

Гнатюк Валерій Володимирович

Заступник міського голови

т.39-27-55

Антонюк Микола Анатолійович

Заступник міського голови

т.39-27-27

Сокол Віктор Іванович

Заступник міського голови

т.5-55-43

 Дудко Ніна Іванівна

Керуючий справами виконавчого комітету

т.39-28-39

 

Відділи та служби Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету

Організаційний відділ

Коробенко Лариса Степанівна

Начальник відділу

т.5-32-32

Загальний відділ

Шемберко Анатолій Васильович

Начальник відділу

т.ф.39-21-59

Юридичний відділ

Кудлацька-Тишко Валентина Валентинівна

Начальник відділу

т.5-59-83

Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович

 

Начальник відділу

т.5-36-64

Бухгалтерія

Копаниця Валентина Григорівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

т.5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Веред Дмитро Євдокимович

Начальник відділу

т.5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

  Степура Сергій Іванович

Начальник відділу

т.39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

 Турій Олег Володимирович

Начальник відділу

т.39-28-71

 

 

 т.38-88-60  

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович

Начальник відділу

т.5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Кожедуб Галина Іванівна

Начальник відділу

т.5-30-69, т.5-88-11

Відділ державної реєстрації

Лещенко Андрій Віталійович

Начальник відділу

т.5-88-13, т.5-54-86

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Довгаль Раїса Василівна

 

Начальник відділу

т.5-33-13

Тихоступ Василь Петрович

Завідуючий сектором захисту прав споживачів

т.5-89-34

Відділ капітального будівництва

Ткачук Василь Васильович

 

Начальник відділу

т.5-22-61

Ходаківський Михайло Петрович

Заступника начальника

т.5-59-22

 Відділ охорони навколишнього природного середовища

Гапонова Тетяна Василівна

Начальник відділу

т.5-55-37, т.5-40-42

Відділ з питань землекористування

Ракарчук Світлана Анатоліївна

Начальник відділу

т.5-31-08, т.5-56-91

Відділ культури і туризму

Красножон Петро Іванович

В.о.начальника відділу

т.5-40-65

Стрихар Лідія Анатоліївна

Заступник начальника

т.5-87-22

Відділ у справах сім`ї та молоді

Литвинчук Олександр Данилович

Начальник відділу

т.6-25-36

Степашкіна Валентина Володимирівна

Заступника начальника

т.6-67-31

Севериненко Людмила Іванівна

Директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

т.6-83-11

Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна

Начальник служби у справах дітей

т.5-15-58

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна

Директор

т.5-15-93

Відділ з питань фізичної культури та спорту

Матвієць Валерій Миколайович

Начальник відділу

т.38-22-11

Коросько Валентина Миколаївна

Заступник начальника

т.38-22-10

Центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”

Павлюк Костянтин Миколайович

Директор

т.6-93-43

Архівний відділ

Ніканорова Наталія Володимирівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ трудового архіву

Башинська Вікторія Євгенівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ обліку та розподілу житла

  Костенко Олена Олексіївна

 

Начальник відділу

 

т.38-30-24

 Управління Білоцерківської міської ради

Управління економіки

Карпенко Олена Олександрівна

Начальник управління

т.5-40-03

Земецька Юлія Юріївна

Заступник начальника управління

т.5-96-05

Відділ промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку

Шевченко Олена Сергіївна

Начальник відділу

т.39-28-62

Відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій

Вихор Людмила Миколаївна

Начальник відділу

т.39-19-29

Дозвільний центр

Капінус Людмила Олександрівна

Начальник відділу

т.5-11-23, т.39-28-58

Відділ аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста

Земецька Юлія Юріївна

Начальник відділу

т.5-96-05

Відділ з питань охорони праці

Лясковський Леонід Леонідович

Начальник відділу

т.5-79-23

Грищенко Алла Миколаївна

Завідуючий сектором праці та трудових відносин

т.34-94-65

Фінансове управління

Терещук Світлана Григорівна

Начальник фінансового управління

т.6-37-20, т.6-10-12

Володіна Світлана Миколаївна

Заступник начальника

т.6-03-77

Управління комунальної власності

Ліневич Олександр Станіславович

Начальник управління

т.5-35-31

Костюшко Олександр Петрович

Заступник начальника

т.5-88-27

Відділ обліку комунального майна

Клочко Марина Петрівна

Начальник відділу

т.5-14-25

Управління житлово-комунального господарства

  Ореховський Олександр Петрович

Начальник управління

т.5-10-47

Відділ експлуатації житла

 

Начальник відділу

т.5-30-82

Відділ благоустрою

Папченко Віра Миколаївна

Начальник відділу

т.5-19-64

Управління соціального захисту населення

 

 

т.5-34-93

Мельніченко Галина Борисівна

  Начальник управління

т.5-22-14

Сташевська Світлана Володимирівна

Головний бухгалтер

т.5-13-96

Москальчук Світлана Миколаївна

Директор терцентру

т.6-40-78

Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

т.5-30-51

Терехова Ольга Олександрівна

Заступник начальника управління

т.5-30-52

Управління охорони здоров’я

Рогов Анатолій Володимирович

Начальник управління охорони здоров’я

т.38-89-04

 

 

т.38-89-03

Шевчук Наталія Володимирівна

Заступник начальника з охорони материнства та дитинства

т.38-89-06

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Кузнєцов Юрій Олександрович

Начальник управління

т.39-42-72

Ушаков Олександр Арсентійович

Заступник начальника

т.5-10-27

Управління містобудування та архітектури 

Кревський Геннадій Франкович

Начальник управління

т.5-10-45

Голуб Олександр Володимирович

Заступник начальника

т.5-55-10

Державні установи міста

Державна інспекція промислової безпеки та охорони праці

Кривов’яз Олександр Михайлович

Начальник

т.34-83-40

Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція

Іванченко Валентина Федорівна

Начальник

т.39-02-08

Мриглод Ігор Михайлович

Перший заступник начальника

т.39-10-53

Білоцерківське управління державного казначейства

Кабачій Оксана Григорівна

Начальник управління

т.39-15-57

Власенко Людмила Федорівна

Заступник начальника, головний бухгалтер

т.39-08-69

Бобраніцька Тамара Іванівна

Заступник начальника

т.39-15-52

Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Бобрик Володимир Миколайович

Директор

т.39-13-25

Матяш Наталія Василівна

Заступник директора

т.5-00-79

Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві

Дебольська Віра Іванівна

Начальник управління

т.34-67-99

Голубець Володимир Іванович

Перший заступник

т.34-67-98

Бублик Оксана Григорівна

Начальник відділу обліку надходження платежів

т.34-69-61

Медяний Олексій Григорович

Начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж

т.34-69-59

Царенко Наталія Андріївна

Начальник відділу з призначення пенсій

т.34-69-54

Перша Білоцерківська міська державна нотаріальна контора

Кравець Антоніна Василівна

Завідуючий

т.39-29-97

Друга Білоцерківська міська державна нотаріальна контора

 

Завідуючий

т.33-08-31

34-04-12

Комунальне підприємство Київської обласної ради "Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації"



Директор

т.ф.5-26-65 т.39-15-94

Деркач Федір Федорович

Головний інженер

т.5-11-65

 

 

 

Управління земельних ресурсів

 

Начальник

т. 6-85-32

Борзак Олеся Василівна

Заступник начальника

т. 6-47-78

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” ДП “Київоблстандартметрологія”

Кононенко Олег Вікторович

Генеральний директор

т.34-71-73

Мелашенко Вадим Віталійович

Заступник

т.34-74-21

Управління статистики в Білоцерківському районі

Пікульська Ольга Олександрівна

Начальник

т.5-34-31

Линник Світлана Євгенівна

Заступник начальника

т.5-23-62

Відділ митного оформлення №2 Київської обласної митниці

Пухляков Олександр Борисович

Начальник

т.34-68-96

34-67-97

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович

Начальник експлуатаційної дільниці

т.6-01-14

Олійник Марина Георгіївна

Начальник комерційної дільниці

т.34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

Ходань Олексій Михайлович

Начальник

т.39-21-44

39-24-30

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківводоканал”

Мазуренко Володимир Миколайович

Директор

т.6-82-12

Мироняк Ігор Михайлович

Перший заступник директора

т.6-81-42

Комунальна установа Білоцерківської міської ради Інспекція з благоустрою м.Біла Церква

Ілляшенко Віктор Михайлович

Начальник інспекції

т.5-36-58

Мицюк Ярослав Назарович

Заступник начальника – начальник відділу зовнішньої реклами

т.5-86-84

Білоцерківське МВ ГУМВС України в Київській області

Грибенников Олександр Анатолійович

Начальник

т.5-95-31

Пастушенко Володимир Петрович

Перший заступник

т.5-88-96

  Одрина Юрій Васильович

   Заступник начальника - Начальник кримінальної міліції

 т.39-17-18

  Нікогда Руслан Вікторович

  Заступник начальника - начальник штабу

 т.5-09-22

 

Заступник начальника – Начальник міліції громадської безпеки

т.5-45-89

Климовський Олександр Олександрович

Заступник начальника – Начальник слідчого відділу

т.5-33-58

Задорожний Ігор Олександрович

Начальник міського відділу №1

т.5-14-60

Гангур Іван Васильвич

Начальник міського відділу №2

т.39-01-00

Відділ ДАІ по обслуговуванню м. Біла Церква

Федорчук Володимир Володимирович

Начальник відділу

т.5-95-32

 

Заступник начальника

т.5-99-64

Прокуратура міста Біла Церква Київської області

Мельник Григорій Іванович

Прокурор

т.5-31-50

Турчин Сергій Олексійович

Перший заступник

т.39-39-11

Агудалічев Олександр Олександрович

Заступник

т.39-44-63

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

Дегтяр Олександр Володимирович

Прокурор

т.5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд

Санін Володимир Миколайович

Голова

т.34-87-96

Машарова Зінаїда Андріївна

Заступник голови

т.34-88-12

Шпак Тамара Сергіївна

Заступник голови

т.5-31-41

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Білоцерківського міськрайонного управління юстиції

Савченко Оксана Петрівна

Начальник

т.5-34-40

Плива Олена Павлівна

Заступник начальника

т.5-34-39

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

Франчук Петро Анатолійович

Військовий комісар

т.5-13-40

Білоцерківське районне управління ГУ МНС України в Київській області

Кубашевський Станіслав Антонович

Начальник

т.39-07-13 т.6-36-88

Контрольно-ревізійний відділ в місті Біла Церква

Репецька Людмила Григорівна

Начальник

т. 39-04-12

Назаренко Олена Андріївна

Заступник начальника

т. 39-04-14

 

 

 т. 39-04-13  

Білоцерківська районна державна адміністрація

Немна Андрій Якович

Голова

т.5-39-55

Гринчук Віталій Юрійович

Перший заступник

т.5-36-73

Семцов Іван Михайлович

Заступник голови

т.5-10-14

Бачинська Валентина Петрівна

Заступник голови

т.39-17-22

Шовкопляс Руслан Петрович

Керівник апарату

т.39-09-12

Білоцерківський міжрайонний відділ Головного управління Служби безпеки України

Стасюк Михайло Анатолійович

Начальник

т.39-26-22

Зіневич Василь Олександрович

Заступник начальника

т.39-28-00

Підприємства транспорту і зв’язку

Тролейбусне управління

Гаврилюк Геннадій Юрійович

  Начальник

т.7-63-35

 Щербина Віктор Миколайович

 Головний інженер

 т.7-29-00  

ВАТ «Білоцерківський автобусний парк»

Щудлак Олег Вячеславович

Генеральний директор

т.6-54-12, т.6-52-14

ПП «К-А-Н»

Котушенко Микола Анатолійович

Директор

т.5-39-06,

 5-86-24

ПП транспортне агентство «Ікарус»

Олефір Леонід Іванович

Директор

т.7-26-93, т.3-77-44

ПП “Валоїс”

Сердюк Іван Михайлович

Директор

т.33-21-05

39-07-93

МПП “Діліжанс”

Гамов Володимир Володимирович

Директор

т.5-24-42

39-15-75ф

ТОВ Білоцерківське АТП 1062

Потіха Михайло Миколайович

Директор

 т.6-11-66

ВАТ «Укртелеком» ЦТП №8

Зорін Микола Леонідович

Начальник

т.39-18-88

Кучма Володимир Григорович

Заступник начальника

т.39-13-54

Телерадіокомпанія “Рось телеком”

Вергелес Ніна Іванівна

Директор

т.39-25-45

Центр поштового зв’язку №1

Нестеренко Валерій Васильович

Начальник

т.38-24-85

Марковська Людмила Миколаївна

Заступник начальника з технічних питань

т.38-24-76

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович

Начальник

т.38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

  Кошляк Юрій Миколайович

Начальник

т.33-07-33

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович

Начальник

т.7-10-34

Комунальні підприємства

Шляхово-експлуатаційне управління

 

Начальник

т.5-15-16

КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг

Сирота Ігор Васильович

Начальник

т.39-13-38

КП “Міськреклама”

Яременко Ярослав Вікторович

Начальник

т.39-10-15

КП БМР “Білоцерківтепломережа”

Черненко Віталій Валерійович

Директор

т.6-31-55

Ходань Сергій Олексійович

Заступник директора

т.6-53-22

Фурсенко Сергій Анатолійович

Головний інженер

т.6-11-23

  ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна

Начальник

т. 33-37-35

Головатюк Олександр Степанович

Головний інженер

т. 33-31-14

Навчально-виховні заклади

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов

Веред Олексій Євдокимович

Директор

т. 5-55-53

Мусійчук Наталія Миколаївна

Заступник директора

т. 5-85-32

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Ткаченко Володимир Миколайович

Директор

т. 5-10-65

Брагіна Ганна Іванівна

Заступник директора

т. 5-94-48

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Дроздовський Олександр Михайлович

Директор

т. 7-10-12

Касумова Ельвіра

Заступник директора

т. 7-13-39

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

Садаєва Ольга Іванівна

Директор

т. 34-73-84

Глупак Людмила Григорівна

Заступник директора

т. 34-73-30

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Слободенюк Микола Тимофійович

Директор

т. 6-44-97

Братаненко Ольга Леонідівна

Заступник директора

т. 6-14-71

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

Шуліпа Наталія Борисівна

Директор

т. 38-35-89

Коржова Людмила Олексіївна

Заступник директора

т. 6-81-11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

Гандрабура Олена Василівна

Директор

т. 33-47-43

Дріго Ірина Володимирівна

Заступник директора

т. 33-46-88

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов

Усик Іван Васильович

Директор

т. 39-95-87

Зволінська Валентина Петрівна

Заступник директора

т. 5-64-86

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11

Сержук Володимир Миколайович

Директор

т. 7-10-07

Черепанова Людмила Василівна

Заступник директора

т. 7-10-92

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій

Вітюк Олексій Панасович

Директор

т. 38-65-45-

Радченко Валентина Сергіївна

Заступник директора

т. 38-65-45-

Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови

Гурін Віктор Олександрович

Директор

т. 5-40-26

Додонова Галина Василівна

Заступник директора

т. 5-59-04

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15

Слободянюк Наталія Григорівна

Директор

т. 6-72-54

Литвин Ірина Дмитрівна

Заступник директора

т. 6-90-61

Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. Кириленка

Бабенко Анатолій Михайлович

Директор

т. 6-62-01

Кирдей Ірина Дмитрівна

Заступник директора

т. 6-03-90

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

Грушник Борис Володимирович

Директор

т. 5-54-16

Бєлаш Олександра Павлівна

Заступник директора

т. 39-52-71

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18

Добронравіна Наталія Іванівна

Директор

т. 5-10-38

Самаріна Валентина Миколаївна

Заступник директора

т. 5-35-73

Спеціальна загальноосвітня школа № 19 для дітей з вадами розумового розвитку

Чуприна Алла Іванівна

Директор

т. 5-37-89

Жабська Наталія Іванівна

Заступник директора

т. 5-38-89

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

Кисельов Веніамін Григорович

Директор

т. 7-43-35

Бакал Лариса Миколаївна

Заступник директора

т. 7-02-11

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21

Мерімерін Олег Володимирович

Директор

т. 7-13-24

Кравченко Юрій Іванович

Заступник директора

т. 7-01-10

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22

Мар`яновський Юрій Валентинович

Директор

т. 33-91-33

Міхно Тетяна Петрівна

Заступник директора

т. 33-96-41

Загальноосвітня школа І ступенів № 23

Венжик Сергій Володимирович

Директор

т. 7-88-78

Жабська Валентина Петрівна

Заступник директора

т. 7-88-78

Гімназія № 1

Смуток Борис Михайлович

Директор

т. 5-19-77

Наконечний Сергій Павлович

Заступник директора

т. 5-22-79

Гімназія № 2

Плешаков Анатолій Васильович

Директор

т. 39-16-12

Довгань Олена Анатоліївна

Заступник директора

т. 39-02-84

Державний ліцей

Яременко Михайло Григорович

Директор

т. 39-41-31

Терехов Володимир Франкович

Заступник директора

т. 39-39-05

ВЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 5

Ковтун Віктор Мефодійович

Директор

т. 5-26-68

ВЗОШ ІІ-ІІІ ступенів № 6

Склярова Галина Миколаївна

Директор

т. 5-12-10

Сіманова Тетяна Миколаївна

Заступник директора

т. 5-32-14

ЦТДЮ „Соняшник”

Гутник Віра Дмитрівна

Директор

т. 39-02-92

Цимбал Тетяна Дмитрівна

Заступник директора

т. 39-02-89

Станція юних техніків

Гордєй Людмила Анатоліївна

Директор

т. 5-10-58

Станція юних натуралістів

Мазун Юлія Михайлівна

Директор

т. 5-36-50

Дитяча юнацька спортивна школа № 1

Ільїн Анатолій Іванович

Директор

т. 5-13-35

Коваленко Нурія Хамідівна

Заступник директора

т. 5-13-35

Дитяча юнацька спортивна школа № 2

Балясникова Ольга Олександрівна

Директор

т. 5-14-45

ДЮФСК

Назаренко Володимир Романович

Директор

т. 6-90-61

Навчально-виробничий комбінат

Нечитайло Андрій Григорович

Директор

т. 7-16-06

Кулик Володимир Дмитрович

Заступник директора

т. 7-13-47

Приватне НВО „Школа-дитячий садок „Міцва-613”

Андрущенко Нателла Ігорівна

Директор

т. 5-31-44

Будинок змішаного типу „Материнка”

Шульга Марія Анатоліївна

Директор

т. 7-61-53

ДНЗ № 2 „Берегиня”

Клопова Людмила Олегівна

Директор

т. 6-61-35

Петровська Наталія Анатоліївна

Методист

т. 6-04-34

ДНЗ № 4 „Снігуронька”

Семко Ольга Олександрівна

Директор

т. 6-12-44

Золотаренко Олена Миколаївна

Методист

т. 6-12-44

ДНЗ №5 „Сонечко”

Велігорська Оксана Володимирівна

Завідувач

т. 5-60-43

ДНЗ №6 “Зіронька”

Горячова Антоніна Іванівна

Завідувач

т. 5-11-93

ДНЗ №7 “Орлятко”

Собчук Лілія Володимирівна

Завідувач

т. 39-21-91

ДНЗ №8 “Золотий півник”

Вайнер Олена Вікторівна

Завідувач

т. 7-01-12

ДНЗ №9 “Тополинка”

Пантелєєва Світлана Володимирівна

Завідувач

т. 6-42-57

ДНЗ №10 “Рибка”

Гриценко Альбіна Миколаївна

Завідувач

т. 7-65-34

ДНЗ №12 “Джерельце”

Бублик Наталія Олександрівна

Завідувач

т. 39-48-05

ДНЗ №13 “Пілот”

Рязанова Олена Іванівна

Завідувач

т. 33-49-75

ДНЗ №15 “Теремок”

Черевко Світлана Олександрівна

Завідувач

т. 33-00-71

ДНЗ №16 “Пролісок”

Ліневич Людмила Володимирівна

Завідувач

т. 5-22-58

ДНЗ №18 “Ясочка”

Атаманенко Людмила Василівна

Завідувач

т. 5-33-63

ДНЗ №19 “Кобзарик”

Дяконець Наталія Юріївна

Завідувач

т. 6-82-24

ДНЗ №20 “Берізка”

Осадча Світлана Володимирівна

Завідувач

т. 34-55-06

ДНЗ №21 “Малятко”

Кухоцька Людмила Георгіївна

Завідувач

т. 34-89-41

ДНЗ № 22 “”Ластівка”

Бурденюк Олена Павлівна

Завідувач

т. 6-33-23

ДНЗ №23 “Дзвіночок”

Костюшко Ніна Антонівна

Завідувач

т. 5-30-66

ДНЗ №26 “Струмочок”

Римаренко Тетяна Євгеніївна

Завідувач

т. 5-59-02

ДНЗ №30 “Росиночка”

Галашевська Олександра Григорівна

Завідувач

т. 7-16-17

ДНЗ № 31 “Незабудка”

Штика Надія Анатоліївна

Завідувач

т. 7-10-39

ДНЗ №32 “Оленка”

Юрченко Людмила Олександрівна

Завідувач

т. 7-10-28

ДНЗ №33 “Калинка”

Демчук Людмила Миколаївна

Завідувач

т. 7-10-24

ДНЗ № 34 “Чебурашка”

Вовкотруб Зоя Степанівна

Завідувач

т. 7-13-28

ДНЗ № 35 “Вербиченька”

Ляшенко Олена Миколаївна

Завідувач

т. 5-12-90

ДНЗ №36 “Веселка”

Аніканова Наталія Тихонівна

Завідувач

т. 5-99-76

ДНЗ № 38 “Горобинонька”

Гончарук Ірина Василівна

Завідувач

т. 5-93-92

ДНЗ № 39 “Барвінок”

Максимова Марина Миколаївна

Завідувач

т. 6-11-34

ДНЗ № 40 “Веснянка”

Красовська Наталія Петрівна

Завідувач

т. 6-10-33

ДНЗ № 41 “Золотий ключик”

Падалка Світлана Миколаївна

Завідувач

т. 7-36-89

ДНЗ № 42 “Світанок”

Куницька Марина Борисівна

Завідувач

т. 7-39-11

ДНЗ № 44 “Оксанка”

Савелюк Тетяна Сергіївна

Завідувач

т. 5-86-30

ДНЗ №45 “Оленка”

Распутна Олена Едмундівна

Завідувач

т. 5-62-82

ДНЗ № 47 “Червона шапочка”

Козик Людмила Василівна

Завідувач

т. 39-54-34

ДНЗ №48 “Усмішка”

Кут Ірина Вадимівна

Завідувач

т. 7-44-13

Відділ оздоровлення

Керівник відділу

Керівник відділу

т. 34-50-05

Централізована бухгалтерія УОН

Катеруша Лідія Олексіївна

Головний бухгалтер

т. 5-30-12

Культурно-освітні заклади

Міський центр культурних та соціальних зв’язків

Драчова Тетяна Михайлівна

Директор

т. 5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Галкін Сергій Іванович

Директор

т. 34-05-47

Міська централізована бібліотечна система

 

 

т. 5-14-34

Григоренко Раїса Павлівна

  В.о. директора

т. 7-30-73

Білоцерківський обласний краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

т. 5-31-82

Коломієць Валентина Анатоліївна

Заступник директора

т. 5-84-13

Будинок Органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

т. 5-55-31

Київський обласний академічний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

Директор

т. 39-02-91

Гаєвська Наталія Сергіївна

Заступник директора

т. 39-19-86

Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

Хоменко Михайло Іванович

Директор

т. 39-02-88

Кінотеатр імені Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

т. 5-26-90

Школи естетичного виховання дітей

Школа мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

т. 39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Завуч

т. 39-05-88

Музична школа № 2

Гонта Олег Прокопович

Директор

т. 5-15-80

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Завуч

т. 5-15-80

Музична школа № 3

Павлова Ніна Онуфріївна

Директор

т. 7-41-16

Кучерук Сергій Леонідович

Завуч

т. 7-41-16

Школа мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

т. 5-45-91

Гладченко Ніна Миколаївна

Завуч

т. 5-45-91

Школа мистецтв №5

Томащук Сергій Олександрович

Директор

т. 33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Завуч

т. 33-09-65

Палац культури ВАТ “Росава”

Кулько Еліна Аркадіївна

Директор

т. 7-23-59

Гололобова Ольга Митрофанівна

Заступник директора

т. 33-70-80

Палац культури ТОВ НВП “БілоцерківМАЗ”

 

Директор

т. 5-26-45

Лікувально-профілактичні заклади

Міська лікарня № 1

Яценко Григорій Миколайович

Головний лікар

т. 5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник з медичної частини

т. 5-19-52

Міська лікарня №2

Головенко Ніна Василівна

Головний лікар

т. 6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-05-49

Дитяча поліклініка

Музиченко Галина Миколаївна

Головний лікар

т. 5-16-32

Територіальне медичне об’єднання

Душак Олена Миколаївна

Головний лікар

т. 6-02-00

Дідич Тетяна Володимирівна

Заступник директора з медичної частини

т. 6-37-60

Пологовий будинок

Бондар Анатолій Андрійович

Головний лікар

т. 6-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-25-14

Психонаркологічне територіальне медичне об’єднання

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

т. 5-12-00

Станція швидкої медичної допомоги

Семенченко Володимир Афанасійович

Головий лікар

т. 5-24-90

Дитяча стоматологічна поліклініка

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

т. 34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідуючий відділенням

т. 34-66-77

Госпрозрахункова стоматологічна поліклініка

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

т. 6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Поліклініка загальної практики – сімейної медицини

Бандура Іван Миколайович

Головний лікар

т. 6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

т. 6-02-13

Дитячий оздоровчий центр „Шанс”

Крижанівський Володимир Євгенович

Директор

т. 39-63-89

Максименко Наталія Іванівна

Заступник директора з лікувальної роботи

т. 7-27-10

Патанатомічне бюро

Мороз Віктор Іванович

Начальник

т. 6-94-93

Госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

т. 5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Медико санітарна частина ВАТ „Росава”

Колеснік Людмила Андріївна

Головний лікар

т. 33-76-63

Гребеннікова Тетяна Іванівна

Заступник головного лікаря по поліклінічній роботі

т. 7-99-12

Обласна станція переливання крові

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

т. 34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

т. 34-50-01

Онкологічний диспансер

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

т. 5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

т. 5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

т. 5-73-25

Протитуберкульозний диспансер

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

т. 5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

т. 5-25-90

Санітарно-епідеміологічна станція

Добрянський Анатолій Володимирович

Головний лікар

т. 39-26-84, т. 39-27-68

Мурзіна Меланія Петрівна

Завідувач санітарно-гігієнічним відділом

т. 39-20-95

Київська обласна дитяча лікарня №2

Богородська Єлизавета Іванівна

Головний лікар

т. 5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

т. 5-10-32

Будинок дитини

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

т. 34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 34-55-68

Обласна стоматологічна поліклініка

Романов Георгій Георгійович

Головний лікар

т. 5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

т. 5-34-33

Санаторій – профілакторій „Діброва

Черненко Людмила Вікторівна

Головний лікар

т. 6-47-94

Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

т. 33-94-25т. 33-91-30

 

 

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"