офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Управління та відділи  / Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ТОРГОВО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Адреса : 09117, м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, 38/12

Телефон/факс: 5-13-75

Графік роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Дні прийому: середа з 10.00 до 13.00, вихідний: субота, неділя

Начальник відділу - Довгаль Раїса Василівна

Головний спеціаліст відділу - Беркут Марія Василівна

Головний спеціаліст відділу - Устименко Ірина Русланівна

Завідуючий сектором з питань захисту прав споживачів - Тихоступ Василь Петрович

Відділ з питань торгівлі побуту та громадського харчування – це орган міської ради, який працює згідно Положення, затвердженого рішенням п’ятої сесії Білоцерківської міської ради v скликання за №127 від 26 жовтня 2006 року.

В своїй діяльності відділ підпорядковується міському голові та виконавчому комітету, є підзвітним і підконтрольним раді.

Основним завданням відділу є здійснення заходів по поліпшенню торговельного та побутового обслуговування населення, розширення додаткових послуг, подальше вдосконалення форм і методів торговельного та побутового обслуговування, підвищення культури обслуговування.

Суб`єкт підприємницької діяльності, що звертається до відділу, повинен подати письмову заяву та копії документів до неї. Перелік відповідних документів вказано у зразках заяв.

Рішенням 27 сесії міської ради п’ятого скликання за № 598 від 20 грудня 2007 року Про нову редакцію пункту ІІ.6 «Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі» розділу ІІ Положення про механізм справляння та порядок сплати місцевих податків і зборів затвердженого рішенням сьомої сесії міської ради 24 скликання від 20.08.2003 р. № 83 «Про впровадження місцевих податків і зборів та затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати місцевих податків і зборів» встановлені ставки збору за видачу довідки про сплату збору за розміщення об’єкта торгівлі (сфери послуг).

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"