офіційний сайт
міської ради
та її виконавчих органів


Яndex
 
Біла Церква - офіційний сайт  / Управління та відділи  / Відділ ведення державного реєстру виборців

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Білоцерківської міської ради

Київська область, м. Біла Церква вул. Павличенко, 14А

тел./факс (04563) 5-30-69, (04563)5-88-11, 38-98-52

Начальник відділу: Кожедуб Галина Іванівна

Головний спеціаліст: Степура Богдан Сергійович

Спеціаліст I категорії: Бутько Олена Миколаївна

Спеціаліст I категорії: Москаленко Алла Юріївна

Спеціаліст I категорії: Самусенко Тетяна Анатоліївна

Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території міста;

2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, міського голови, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

Відділ здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, які подаються органами, закладами, установами, зазначеними ст.22 ЗУ "Про Державний реєстр виборців" до 5 числа поточного місяця за попередній місяць.

Порядок звернення громадян до відділу ведення Державного реєстру виборців

 

Уточнення персональних даних здійснюється відділом ведення Державного реєстру виборців з 1 вересня до 30 листопада кожного року шляхом звернення до виборців, включених до Реєстру, з пропозицією уточнити свої персональні дані. З 1 до 21 вересня поточного року відділ ведення Державного реєстру виборців надсилає кожному виборцю, який включений до Реєстру, іменне повідомлення на виборчу адресу за відомостями Реєстру. В іменному повідомленні зазначається інформація про права виборця щодо Реєстру та пропонується перевірити свої персональні дані, усунути невідповідності та неточності в записі про себе, а також роз'яснюється порядок звернення до органу ведення Реєстру щодо усунення невідповідностей та неточностей. До іменного повідомлення додається роздрук персональних даних виборця.

в обов’язки відділу входить:

- надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;

- перевірка відомостей про виборців, які поставили свої підписи в підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського чи місцевого референдуму, висування кандидата (кандидатів) на виборах Президента України, до міцевих рад, міського голови, а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.

Виборець може особисто звернутися із запитом до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо змісту його особистих персональних даних.

© Білоцерківська міська рада, 2008. Розроблено фірмою "ІнтерСофт"